De Dietrich MCR3 evo
De Dietrich MCR3 evo
3 października 2019
Ogrzewanie podłogowe bez wylewki
Ogrzewanie podłogowe bez wylewki
7 października 2019

Zehnder ComfoAir Q600

Zastanawiasz się jaki wybrać rekuperator do średniego lub dużego domu ? Przede wszystkim taki który zapewni odpowiednia wymianę powietrza wentylacyjnego tak by twoja rekuperacja nie dostała zadyszki podczas zwiększonego zapotrzebowania na świeże powietrze wentylacyjne, jeżeli dodatkowo zależy Tobie na niezawodności oraz na przewadze technologicznej nad innymi urządzeniami tej samej klasy to Twój wybór może być tylko jeden; powinieneś zdecydować się na Zehnder ComfoAir Q600

Zehnder ComfoAir Q 350

Jednostka wentylacyjna Zehnder ComfoAir Q600 jest kompaktowym urządzeniem przeznaczonym do wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła ( rekuperacja ).

Urządzenie jest przystosowanie do montażu zarówno na ścianie lub bezpośrednio na podłodze za pomocą specjalnej podstawy. Dzięki takiemu uniwersalnemu sposobowi montażu jednostka może być zamontowana zarówno w średnim lub dużym domu jak i zarówno w obiektach komercyjnych takich jak sklep, biuro, szkoła itp.

Rekuperator dzięki nowatorskim rozwiązaniom łączy w sobie wysoki odzysk ciepła ( do 95 % ) z niskim kosztem użytkowania ( niskie zużycie energii elektrycznej potrzebnej do pracy rekuperatora ). Dodatkowym atutem jest możliwość zainstalowania w urządzeniu wymiennika entalpicznego który pozwala dodatkowo poza odzyskiem ciepła na odzysk wilgoci powodując tym samym podniesienie komfortu osób przebywających w pomieszczeniu.

Rekuperator Zehnder ComfoAir Q600 jest najczęściej wybieranym rekuperatorem do średnich i dużych domów

Ile kosztuje Zehnder ComfoAir Q600 ?

Cena netto Zehnder ComfoAir Q600 podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę oraz rabat

ComfoAir Q600 PL R VV ST (wersja prawa)

16 023PLN

  • Nr katalogowy 471 502 079

Wymiary: 850 x 725 x 570mm (wys. x szer. x gł.)

Klasa jednostkowego zużycia energii: A - A+

ComfoAir Q600 PL L VV ST (wersja lewa)

16 023PLN

  • Nr katalogowy 471 502 080

Wymiary: 850 x 725 x 570mm (wys. x szer. x gł.)

Klasa jednostkowego zużycia energii: A - A+

ComfoAir Q600 PL R VV ST ERV (wersja prawa, wym. entalpiczny)

19 268PLN

  • Nr katalogowy 471 502 081

Wymiary: 850 x 725 x 570mm (wys. x szer. x gł.)

Klasa jednostkowego zużycia energii: B - A

ComfoAir Q600 PL L VV ST ERV (wersja lewa, wym. entalpiczny)

19 268PLN

  • Nr katalogowy 471 502 082

Wymiary: 850 x 725 x 570mm (wys. x szer. x gł.)

Klasa jednostkowego zużycia energii: B - A

Jednostki wentylacyjne Zehnder

Rekuperacja Zehnder

Zobacz strefę tego producenta na naszym portalu i sprawdź dlaczego to własnie jego urządzenia są tak chętnie wybierane przez klientów.

Zobacz

Zehnder ComfoAir Q600 to najczęściej wybierany rekuperator do średniego i dużego domu lub obiektu komercyjnego takiego jak sklep, biuro, szkoła itp. Jednostka wentylacyjna marki Zehnder charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem odzysku ciepła sięgającym 95 % co zostało potwierdzone przyznaniem niemieckiego certyfikatu dla domów pasywnych. Dzięki tak wysokiemu odzyskowi ciepła rekuperator ten spełnia warunki dofinansowania z programu czyste powietrze.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx