Wirtualny spacer – dlaczego warto z niego korzystać
Wirtualny spacer – dlaczego warto z niego korzystać?
20 lutego 2020
Kisan rura wielowarstwowa PE-RT-AL-PE do ogrzewania płaszczyznowego - kolor czerwony
Kisan rura wielowarstwowa PE-RT/AL/PE do ogrzewania płaszczyznowego – kolor czerwony
24 lutego 2020

Co powinna zawierać wycena materiałów na ogrzewanie podłogowe ( podłogówkę )

Planując montaż instalacji wodnego ogrzewania podłogowego na pewno zastanawiasz się ile może kosztować materiał na podłogówkę oraz co taka wycena powinna zawierać by nie pominąć przy planowaniu zakupów jakiegoś potrzebnego materiału. Postanowiliśmy by ułatwić Tobie ten zakres inwestycji podczas budowy domu lub remontu mieszkania przedstawić jak powinna taka wycena wyglądać oraz co powinna zawierać. Jeżeli więc zastanawiasz się jak zaoszczędzić i taniej wykonać ogrzewanie podłogowe to koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem.

Ogrzewanie podłogowe przykładowe

Przed wykonaniem wyceny powinniśmy sporządzić projekt instalacji ogrzewania podłogowego, dzięki czemu będziemy mieli gwarancję że materiał został dokładnie przeliczony oraz dobrany. Dzięki takiemu projektowi będziemy dysponować precyzyjna informacją na temat; ilości potrzebnej rury na ogrzewanie podłogowe, ilości oraz rodzaju zastosowanego rozdzielacz, rodzaju zastosowanych skrzynek rozdzielacz-owych, ilości oraz grubości zastosowanej maty systemowej pod ogrzewanie podłogowe.

Dopiero posiadając te informacje jesteśmy wstanie dokonać rzetelnej wyceny potrzebnego materiału na wodne ogrzewanie podłogowe i dzięki temu precyzyjnie zaplanować nasz budżet podczas budowy domu bądź remontu mieszkania i wymiany instalacji grzewczej

Jak powinna wyglądać prawidłowo wykonana wycena materiałów na wodne ogrzewanie podłogowe ?

Poniżej przykładowa oferta na materiały instalacyjne która została przygotowana dla domu o powierzchni 274 m2
Oferta cenowa ogrzewanie podłogowe
Oferta cenowa ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony ogrzewaniu podłogowemu i sprawdź dlaczego to właśnie ten system ogrzewania jest tak popularny.

Zobacz

Co powinna zawierać wycena materiałów na ogrzewanie podłogowe ( podłogówkę )

Planując montaż instalacji wodnego ogrzewania podłogowego na pewno zastanawiasz się ile może kosztować materiał na podłogówkę oraz co taka wycena powinna zawierać by nie pominąć przy planowaniu zakupów jakiegoś potrzebnego materiału. Postanowiliśmy by ułatwić Tobie ten zakres inwestycji podczas budowy domu lub remontu mieszkania przedstawić jak powinna taka wycena wyglądać oraz co powinna zawierać. Dodatkowa taka wycena pozwoli sprawdzić rozliczenie z naszym instalatorem / hydraulikiem oraz ustalić czy nie zawyżył nam ceny za potrzebny materiał. Jeżeli więc zastanawiasz się jak zaoszczędzić i taniej wykonać ogrzewanie podłogowe to koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx