Smart home. Oszczędności, komfort, bezpieczeństwo
28 grudnia 2017
zyczenia noworoczne 2018
Szczęśliwego nowego roku 2018
31 grudnia 2017
Pokaż wszystkie
Czysta woda Tylko z filtrami BWT

Czysta woda Tylko z filtrami BWT

Czysta woda? Tylko z filtrami BWT

Woda z publicznej sieci wodociągowej jest zdatna do spożycia. Pozbawiona jest większości zanieczyszczeń oraz bakterii. Ale nie wszystkich. Często pojawiają się w niej drobinki piasku lub opiłki żelaza. Dostają się one do wody w trakcie konserwacji sieci. Aby uchronić swoje zdrowie przed tego typu zanieczyszczeniami, warto stosować w domu filtry BWT. Jest to rozwiązanie, które przyczyni się do oczyszczenia wody z wszelkich zanieczyszczeń.

 Stosując filtry do wody pozbędziesz się zanieczyszczeń z instalacji wodnej. Ochronisz system przed awarią, która może zostać wywołana, na przykład przez drobinki piasku. Aby taki efekt uzyskać, warto nabyć filtry będące częścią instalacji wodnej. Najlepszymi są BWT, które skutecznie ochronią rury i przyłącza w Twoim domu.

Filtry BWT – co warto o nich wiedzieć ?

W ofercie BWT znajdziesz szeroką ofertę filtrów, które nie tylko oczyszczają wodę, ale także są łatwe w utrzymaniu. Nie ma żadnych problemów z ich konserwacją. Pomagają utrzymać w higienicznych warunkach wodną instalację. W końcu same filtry w niczym nie pomogą, jeżeli nie będzie się ich regularnie konserwowało. W przypadku filtrów BWT, ich wymiana, a także płukanie elementów filtracyjnych nie przysporzy większych problemów.

Rodzaje filtrów BWT

BWT ma w swojej ofercie następujące filtry:

  • z wkładem wymiennym – przydaje się wtedy, gdy w wodzie jest niewielka ilość zanieczyszczeń. Wkład filtracyjny wymienia się raz na 6 miesięcy,
  • z płukaniem – zanieczyszczenia z filtra usuwa się z elementu filtracyjnego w procesie płukania wstecznego, ręcznego lub automatycznego. Należy te czynności wykonywać co 6 miesięcy,
  • specjalne – wykorzystuje się je wtedy, gdy są niestandardowe parametry wody. Najczęściej są wykorzystywane w momencie, gdy woda zawiera dużą ilość azotanów lub żelaza.

W czym pomagają filtry BWT ?

Instalując filtry BWT możesz zapobiec zanieczyszczeniom stałym w wodzie, kapiącym kranom, niedrożnym odpływom, zatkanym zaworom, a także uszkodzeniu rur.

Filtry dla każdego

BWT oferuje szeroką gamę produktów filtracyjnych, dostosowanych do potrzeb każdej osoby, która chce mieć dostęp do czystej wody w swoim domu. Proponowane rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ponadto, firma projektuje także rozwiązania, które są tworzone na specjalne zamówienie klientów.


Zobacz również:

Uzdatnianie wody – Budowa i Remont

Uzdatnianie wody – Budowa i Remont

Remont Robert Kucharski Drogowców 14 39-200 Dębica

Zobacz: remont.biz.pl/category/uzdatnianie-wody/

Cennik BWT

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
5 lat temu

Myśle że to najlepszy producent filtrów do wody

1
0
Podziel się swoją opiniąx