KJR90A
Kaisai – akcesoria opcjonalne dla klimatyzatorów ściennych
20 lutego 2019
KAISAI PRO instrukcja obsługi - A
KAISAI PRO instrukcja obsługi
20 lutego 2019

Kaisai - akcesoria opcjonalne dla klimatyzatorów ściennych

Ceny netto filtrów dla klimatyzatorów ściennych podane zostały według cennika producenta na rok 2018

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę

Klimatyzacja kaisai

Kaisai - klimatyzatory ścienne

Urządzenia proponowane przez markę KAISAI są energooszczędne i proste w obsłudze. Pozytywnie wpływają na komfort w pomieszczeniach. Systemy wyróżniają się na rynku możliwościami sterowania, jak i mobilnym standardem.
Zobacz

Kaisai – filtry dla klimatyzatorów ściennych

Klimatyzacja jest systemem, który coraz częściej jest wprowadzany do prywatnych domów. Głównie dlatego, że okres letni w Polsce staje się coraz bardziej tropikalny. Bardzo często zdarzają się tygodnie, w których temperatura utrzymuje się nieustannie powyżej 30 stopni Celsjusza. Takie upały są nie do zniesienia. Klimatyzacja jest w stanie wyregulować temperaturę w domu. Aby nie była szkodliwa dla zdrowia, muszą w niej znajdować się odpowiednie filtry. Do wyboru są filtry powietrzne z witaminą C, z jonami srebra lub 3 M. Te rodzaje filtrów idealnie pasują do klimatyzatorów Fokus, FLY oraz PRO, jakie w swojej ofercie ma marka KAISAI.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx