Kaisai - klimatyzatory ścienne

Urządzenia proponowane przez markę KAISAI są energooszczędne i proste w obsłudze. Pozytywnie wpływają na komfort w pomieszczeniach. Systemy wyróżniają się na rynku możliwościami sterowania, jak i mobilnym standardem.

Klimatyzacja kaisai

Jakie zalety mają klimatyzatory ścienne KAISAI?

Klimatyzatory ścienne świetnie sprawdzą się w mieszkaniach, domach i biurach, ponieważ nie zajmują dużej ilości miejsca i w bardzo krótkim czasie pozwalają uzyskać komfort klimatyczny, jakiego oczekują użytkownicy klimatyzacji.

Urządzenia są w stanie pracować w trzech trybach: grzania, chłodzenia i wentylowania. Są wyposażone w silnik DC. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem SEER/SCOP. Programator czasowy powoduje, że urządzenia można w każdym calu dostosować do swoich potrzeb. Ponadto, klimatyzatory ścienne odznaczają się atrakcyjnym wyglądem.

Wykaz dostępnych modeli

KAISAI FOCUS

FOCUS

Marka KAISAI oferuje klimatyzatory ścienne o mocy chłodniczej od 2,6 kW do 7,0 kW. Ich nominalna moc grzewcza może wynosić od 2,9 kW o 7,3 kW.

Dużą zaletą tych urządzeń jest funkcja samooczyszczenia parownika, a także stałe grzanie przy temperaturze zewnętrznej -8 stopni Celsjusza.

Klimatyzatory typu NORDIC

Marka KAISAI proponuje urządzenia, które w swoim standardzie posiadają funkcję grzania, realizowaną nawet wtedy, gdy na zewnątrz jest -25 stopni Celsjusza.
KJR12B

Zobacz ofertę akcesorii dla tych klimatyzatorów

Kaisai - akcesoria opcjonalne dla klimatyzatorów ściennych

Zobacz

Kaisai – wysokiej klasy klimatyzatory ścienne

Jakiej marki klimatyzatory ścienne warto obecnie kupować? Wiodącą marką zajmującą się produkcją urządzeń chłodzących oraz grzejących jest KAISAI. Firma charakteryzuje się dostarczaniem na rynek nowoczesnych, świetnie działających urządzeń klimatyzacyjnych, wyposażonych w wiele przydatnych funkcji. Zarządzanie mobilne, jakie jest możliwe przy użyciu tych systemów sprawia, że kontrola nad klimatyzacją może odbywać się z dowolnego miejsca. Programator czasowy pozwala na pełne dostosowanie urządzeń klimatyzacyjnych do potrzeb użytkownika.