Profil okapowy dla tarasów i balkonów z posadzką żywiczną cienkowarstwową
Profil okapowy dla tarasów i balkonów z posadzką żywiczną cienkowarstwową.
18 kwietnia 2020
LG DUAL COOL klimatyzator z oczyszczaczem powietrza
LG DUAL COOL klimatyzator z oczyszczaczem powietrza
21 kwietnia 2020

Klimatyzator ścienny Kaisai One

Klimatyzator ścienny Kaisai One to energooszczędne urządzenie do efektywnego chłodzenia i grzania za pomocą klimatyzacji, łączący w sobie nowoczesny wygląd z wyjątkową niezawodnością która przekłada się na bezawaryjną prace klimatyzatora. Dodatkowym atutem będzie prosta instalacja oraz późniejsze jego serwisowania podczas konserwacji i czyszczenia.

Klimatyzator ścienny Kaisai One

Kaisai one to w porównaniu z poprzednimi klimatyzatorami ściennymi tego producenta to zupełnie nowa konstrukcja która poprzez zoptymalizowanie rozmieszczenia poszczególnych elementów w wewnątrz urządzenia zapewniają oszczędność czasu przy montażu i codziennej obsłudze.

Dzięki zastosowaniu w urządzeniu czynnika chłodniczego R32 klimatyzator osiąga duże wydajności zarówno podczas chłodzenia jak i grzania w bardzo szerokim zakresie temperatur zewnętrznych.

Komfort użytkowania zapewniają nowoczesny pilot bezprzewodowy oraz funkcja Wi-Fi w standardzie umożliwiająca sterowanie urządzeniem za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii oraz czynnika chłodniczego R32 klimatyzator może pracować w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych: od -15 st. do 50 st.C w trybie chłodzenia oraz od -25 do 30 st.C w trybie ogrzewania.

Kaisai one - funkcje urządzenia
Funkcje klimatyzatora Kaisai One

Funkcje klimatyzatora Kaisai One

Ile kosztuje KAISAI ONE

Cena netto KAISAI ONE podana została według cennika producenta na rok 2020

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat przy sprzedaży klimatyzatora

Klimatyzator ścienny Kaisai One

Kaisai One 2,6 kW

2200PLN

  • KRX-09AEX
  • KRX-09AEXO
Klimatyzator ścienny Kaisai One

Kaisai One 3,5 kW

2500PLN

  • KRX-12AEX
  • KRX-12AEXO
Klimatyzator ścienny Kaisai One

Kaisai One 5,3 kW

3800PLN

  • KRX-18AEX
  • KRX-18AEXO
Klimatyzator ścienny Kaisai One

Kaisai One 7,2 kW

4800PLN

  • KRX-24AEX
  • KRX-24AEXO
kaisai-logo

Klimatyzatory Kaisai

Zobacz pozostałe urządzenia oferowane przez tego producenta i sprawdź dlaczego są tak chętnie wybierane przez klientów na terenie całego kraju.

Zobacz
klimatyzacja

Klimatyzacja

Zobacz również nasz dział poświęcony klimatyzacji i sprawdź co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o montażu klimatyzacji.

Zobacz

Klimatyzator ścienny Kaisai One

Klimatyzator ścienny Kaisai One to energooszczędne urządzenie do efektywnego chłodzenia i grzania za pomocą klimatyzacji, łączący w sobie nowoczesny wygląd z wyjątkową niezawodnością która przekłada się na bezawaryjną prace klimatyzatora. Dodatkowym atutem będzie prosta instalacja oraz późniejsze jego serwisowania podczas konserwacji i czyszczenia.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx