Rekuperator z montażem
Rekuperator z montażem
5 marca 2020
Czym jest OZC oraz jakie dane należy uwzględnić podczas liczenia zapotrzebowania energetycznego budynku
Czym jest OZC oraz jakie dane należy uwzględnić podczas liczenia zapotrzebowania energetycznego budynku.
9 marca 2020
Pokaż wszystkie
Pompa ciepła z rekuperatorem i klimatyzatorem

Pompa ciepła z rekuperatorem i klimatyzatorem

Pompa ciepła z rekuperatorem i klimatyzatorem

Połączenie pompy ciepła z rekuperacją w jedno urządzenie to idealne rozwiązanie dla wszystkich inwestorów którzy pragną posiadać u siebie w domu idealnie dopasowane rozwiązanie które łączy w sobie ogrzewanie, wentylacje mechaniczną z odzyskiem ciepła oraz tak jak w przypadku klimatyzacji aktywnego chłodzenia.

Pompa ciepła z rekuperatorem i klimatyzatorem
Rekuperator to centrala wentylacji mechanicznej połączonej z odzyskiem ciepła ( nowoczesne rekuperatory potrafią odzyskać ciepło na poziomie 90 % ) który znacznie przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania domu. Poza samym odzyskiem system rekuperacji odpowiada również za jakość samego powietrza w domu, nie dopuszczając do budynku dzięki zastosowanym filtrom zanieczyszczonego np. smogiem powietrza. Pompa ciepła z kolei odpowiada za dostarczenie w dużym stopniu darmowej energii naszemu budynkowi którą możemy spożytkować np. na ogrzewanie podłogowe lub wykorzystać tak dostarczone ciepło do podgrzania wody użytkowej którą możemy wykorzystać do mycia lub kąpieli. Klimatyzacja natomiast odpowiada za zagwarantowanie komfortu osób przebywających wewnątrz oraz wspiera ogrzewanie ( czy wiesz że ogrzewanie klimatyzacja jest jednym z najtańszych rozwiązań ?, tutaj znajdziesz nasz artykuł na ten temat ).
LWZ 8 CS Premium

Stiebel Eltron LWZ 8 CS Premium

Zobacz naszą recenzję urządzenia które łączy w sobie elementy pompy ciepła, rekuperacji oraz klimatyzacji.

Zobacz

Zobacz również nasze działy tematyczne

Pompa ciepła z rekuperatorem i klimatyzatorem

Połączenie pompy ciepła z rekuperacją w jedno urządzenie to idealne rozwiązanie dla wszystkich inwestorów którzy pragną posiadać u siebie w domu idealnie dopasowane rozwiązanie które łączy w sobie ogrzewanie, wentylacje mechaniczną z odzyskiem ciepła oraz tak jak w przypadku klimatyzacji aktywnego chłodzenia.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Secured By miniOrange