Pompa ciepła do domu w górach
Pompa ciepła do domu w górach
2 marca 2020
Pompa ciepła z rekuperatorem i klimatyzatorem
Pompa ciepła z rekuperatorem i klimatyzatorem
7 marca 2020

Rekuperator z montażem

Planując instalację systemu wentylacji mechanicznej czyli tzw. rekuperacji warto przed rozpoczęciem inwestycji skalkulować koszty związane z wprowadzeniem tego systemu do naszego domu lub mieszkania. Jednym z ważniejszych elementów składowych naszego budżetu będzie koszt rekuperatora z montażem, sprawdźmy więc ile może kosztować instalacja rekuperatora.

Przy naszej kalkulacji posłużymy się opublikowanym na naszym blogu cennikiem montażu rekuperacji, do wyliczenia kosztów montażu wraz z rekuperatorem weżniemy najczęściej montowany rekuperator o wydajności do 350 m3/h tj. Mitsubishi Lossnay LGH-35RVX-E.

Założenia do wyceny kosztów montażu rekuperatora:

- Ostatnia wynegocjowana przez naszego klienta cena rekuperatora Mitsubishi Lossnay LGH-35RVX-E – 4689 zł

- Cena montażu rekuperatora 400 zł

Rekuperator z montażem

5089PLN

Cenna netto

rekuperacja-NK

Rekuperacja

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony rekuperacji i sprawdź dlaczego to właśnie ten system jest już praktycznie instalowany w każdym nowo budowanym domu.

Zobacz

Rekuperator z montażem

Planując instalację systemu wentylacji mechanicznej czyli tzw. rekuperacji warto przed rozpoczęciem inwestycji skalkulować koszty związane z wprowadzeniem tego systemu do naszego domu lub mieszkania. Jednym z ważniejszych elementów składowych naszego budżetu będzie koszt rekuperatora z montażem, sprawdźmy więc ile może kosztować instalacja rekuperatora ( jaki może być kosztorys lub wycena montażu rekuperatora )

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx