Sikafloor i Sikagard - posadzki i powłoki malarskie na ścianach w pomieszczeniach o wysokiej czystości
Posadzki do czystych pomieszczeń – rozwiązania od Sika
8 października 2018
Junkers-Bosch-Condens-2300-ulotka
Junkers Bosch Condens 2300 – gazowy kocioł kondensacyjny generujący duże oszczędności
11 października 2018
Pokaż wszystkie
Kupno przydomowej oczyszczalni ścieków zimą. Dlaczego się opłaca

Kupno przydomowej oczyszczalni ścieków zimą. Dlaczego się opłaca

Kupno przydomowej oczyszczalni ścieków zimą. Dlaczego się opłaca ?


Rachunki zimą automatycznie idą w górę, ze względu na działające na pełną skalę ogrzewanie. Wiele osób na ten czas planuje również remonty, których koszt zwykle może przyprawić nas o zawrót głowy. Zimą nie powinniśmy jedynie ograniczać codziennych wydatków, ale także szukać różnych oszczędności w planowanych inwestycjach. Jednym z polecanych rozwiązań jest montaż przydomowych oczyszczalni ścieków.

Koszt prowadzenia gospodarstwa domowego zmniejszy się, jeżeli przy Twoim domu znajdzie się przydomowa oczyszczalnia ścieków. Wiele można zyskać, jeżeli na jej zakup zdecydujesz się zimą, ponieważ dostępne są wtedy bardzo atrakcyjne rabaty.

Zakup przydomowej oczyszczalni ścieków zimą

Zimą możesz liczyć na wysokie rabaty:

nawet 600 zł na zakup przydomowej oczyszczalni ścieków

nawet 900 zł na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dodatkowo, otrzymasz także 10 lat gwarancji na zakupiony system. Takie rozwiązanie jest o tyle wygodne, że można kupić przydomową oczyszczalnię ścieków zimą, a zamontować ją dopiero na wiosnę.

Dla kogo przydomowa oczyszczalnia ścieków ?

To rozwiązanie sprawdzi się świetnie w domach osób, które chcą nieco zaoszczędzić, a jednocześnie mają potrzebę dbania o środowisko naturalne.

Oczyszczalnie będą pracowały przez cały rok i ich działanie powinno być niezależne od pory roku czy temperatury zewnętrznej. Tego typu rozwiązanie jest całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego, a także dla otoczenia. Instalacja natomiast może zostać przeprowadzona w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Można również przydomową oczyszczalnię ścieków rozbudować lub przenieść.

Inwestycja w przydomowe oczyszczalnie ścieków zwraca się zwykle po 2 latach użytkowania. Koszt użytkowania przydomowej oczyszczalni biologicznej przez czteroosobowe gospodarstwo domowe jest 7 razy niższy niż szamba, patrząc z perspektywy 10 lat

Przydomowa oczyszczalnia ścieków musi znajdować się minimum:

  • 3 m od drzew i dużych krzewów,
  • 2 m od granicy działki, drogi (ulicy) lub ciągu pieszego,
  • 15 m od studni oraz 30 m od punktu gdzie oczyszczone ścieki wprowadzane są do gruntu,
  • 1,5 m od wodociągów i rurociągów gazowych,
  • 0,8 m od kabli energetycznych,
  • 0,5 m od kabli telekomunikacyjnych.

 

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx