Komunikaty handlowe De Dietrich
De Dietrich – Komunikat Handlowy nr 15/2018
7 października 2018
Kupno przydomowej oczyszczalni ścieków zimą. Dlaczego się opłaca
Kupno przydomowej oczyszczalni ścieków zimą. Dlaczego się opłaca ?
9 października 2018
Pokaż wszystkie
Sikafloor i Sikagard - posadzki i powłoki malarskie na ścianach w pomieszczeniach o wysokiej czystości

Sikafloor i Sikagard - posadzki i powłoki malarskie na ścianach w pomieszczeniach o wysokiej czystości

Posadzki do czystych pomieszczeń – rozwiązania od Sika


Strefy czyste są niezbędne do przeprowadzenia wielu procesów produkcyjnych. Korzysta z nich przemysł elektroniczny, samochodowy, producenci żywności czy kosmetyków. Sterylne warunki w wielu dziedzinach stają się kluczowe, dlatego powstają nowoczesne rozwiązania od marki Sika, które pozwalają na wytworzenie idealnej posadzki do czystych pomieszczeń.

Rozwiązania od marki Sika do czystych pomieszczeń

Do wyboru są dwie grupy produktów:

- Sikafloor®-CR,

- Sikagard®-CR.

Produkty te świetnie sprawdzają się do pokrywania podłóg, ścian i sufitów w czystych pomieszczeniach, można je umieszczać w :

- strefach produkcyjnych, gdzie poziom emisji cząsteczek, lotnych związków organicznych oraz przenoszonych przez powietrze zanieczyszczeń musi być bardzo niski
- szpitalach
- przemyśle motoryzacyjnym, gdzie przechowywane są materiały wymagające wysokiego poziomu czystości.

Jakie zalety mają produkty marki Sika ?

Sikafloor®-CR i Sikagard®-CR to produkty, które są bardzo łatwe w stosowaniu. Odznaczają się dużą wszechstronnością, co zapewnia pełne dostosowanie produktów do potrzeb użytkownika. Obydwa produkty mają właściwości niezapachowe i zostały przetestowane pod kątem emisji cząsteczek i uzyskały pozytywne wyniki, dzięki czemu mogą być zakwalifikowane do klasy produktów spełniających wymagania czystości międzynarodowej normy ISO 14644. Warto także wspomnieć, że Sikafloor®-CR i Sikagard®-CR zostały zaprojektowane zgodnie z restrykcyjnymi normami.

Zobacz kartę systemu

Sikafloor i Sikagard - posadzki i powłoki malarskie na ścianach w pomieszczeniach o wysokiej czystości

Zobacz również

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx