Poznaj system kanałów powietrznych VASCO EASYFLOW
Poznaj system kanałów powietrznych VASCO EASYFLOW
12 lutego 2018
SikaProof® system membran - opis systemu
Membrany poliuretanowe SikaProof
15 lutego 2018

Jak uzyskać miękką wodę ?

Miękka woda może umilić każdą kąpiel. Sprawi, że skóra stanie się przyjemna w dotyku, włosy będą jedwabiste, a samopoczucie na najlepszym poziomie. Chcesz, taki stan uzyskać w swoim domu? Wystarczy zdecydować się na zmiękczacz BWT AQA perła.

Miękka woda to same oszczędności

Okazuje się, że instalując w swoim domu zmiękczacz do wody możesz sporo zaoszczędzić. Już 2 mm kamienia na powierzchniach wymienników ciepła w kotłach grzewczych może zwiększyć zużycie energii nawet o 20%. Dzięki zmiękczaczowi wody można zmniejszyć ilość osadów, a tym samym zminimalizować straty energii.

Zaoszczędzisz także na zużyciu środków myjąco-piorących oraz wszelkich detergentów i to o 50%. Oszczędzając pieniądze, jednocześnie chronisz środowisko.

BWT AQA perła

BWT AQA perła – zasady działania

Jeżeli masz wodę z wysokim poziomem wapnia i magnezu, to musisz liczyć się z tym, że na wszystkich urządzeniach i instalacjach wodnych będzie tworzył się osad. Zmiękczacze od BWT są oparte na tradycyjnej technologii wymiany jonowej. Zmniejszają ilość wapnia w wodzie, wykorzystując do tego naturalne procesy.

Twarda woda przepływa przez kolumnę jonowymienną wypełnioną specjalną żywicą. Dochodzi wtedy do absorbcji jonów wapnia i jednoczesnego zmiękczania wody. Jeżeli żywica jonowymienna nie jest już w stanie przyjąć kolejnych jonów wapnia, dochodzi do jej regeneracji. Żywica jest płukana lekkim roztworem soli, a wypłukany wapń trafia do kanalizacji. Dzięki temu, że woda uzdatniona jest oddzielona od wody popłucznej, jest możliwe uzyskanie najlepszych efektów ze zmiękczania wody.

Co zyskasz korzystając z miękkiej wody ?

Nie będą pojawiały się nieestetyczne osady na armaturze, glazurze oraz kabinie prysznicowej, ponieważ woda będzie miała niską zawartość wapnia

Ochrona całej domowej instalacji wodnej oraz urządzeń typu pralka i zmywarka przed zniszczeniem

Wydłużenie żywotności wszystkich urządzeń zasilanych wodą

Mniej awarii urządzeń zasilanych wodą

Przyjemną kąpiel i niezwykle miękką skórę

Obniżenie kosztów energii i ogrzewania

Ile kosztuje zmiękczacz do wody BWT AQA perła ?

Cena netto zmiękczacza do wody BWT AQA perła podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę

Jak uzyskać miękką wodę ?

Miękka woda może umilić każdą kąpiel. Sprawi, że skóra stanie się przyjemna w dotyku, włosy będą jedwabiste, a samopoczucie na najlepszym poziomie. Chcesz, taki stan uzyskać w swoim domu? Wystarczy zdecydować się na zmiękczacz BWT AQA perła.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Goja
Goja
6 lat temu

Każdą wodę należy zmiękczać ?

Julka
Julka
6 lat temu

witam, zanim zaczełam szukać uzdatniacza to zbadałam wodę, okazało się, że uzdatniania potrzebuję bo mam zadużo miedzi w wodzie!!!

3
0
Podziel się swoją opiniąx