Jak uzyskać miękką wodę
Jak uzyskać miękką wodę ?
14 lutego 2018
2018 Zehnder Cennik skrócony - wentylacja, rekuperacja
2018 – Zehnder Cennik skrócony – wentylacja, rekuperacja
15 lutego 2018
Pokaż wszystkie
SikaProof® system membran - opis systemu

SikaProof® system membran - opis systemu

Membrany poliuretanowe SikaProof

Wszystkie konstrukcje podziemne oraz konstrukcje znajdujące się poniżej gruntu muszą być wzbogacone o niezawodne rozwiązania izolacyjne odznaczające się wysoką jakością. Są one w końcu cały czas narażone na działanie agresywnych warunków gruntowych oraz szereg innych obciążeń. System SikaProof skutecznie radzi sobie z izolacją konstrukcji podziemnych.

 Każda kondygnacja podziemna budynku oraz wszystkie inne konstrukcje znajdujące się poniżej gruntu muszą spełniać rygorystyczne wymogi. Głównie dlatego, że na podziemnych poziomach często inwestor chce zrobić pomieszczenia podziemne i rekreacyjne, pomieszczenia techniczne, magazynowe czy serwisowe. Dzięki temu, że konstrukcja zostanie właściwe zaizolowana, nie będzie żadnych problemów z utrzymaniem jej we właściwym stanie.

System SikaProof – charakterystyka

SikaProof to idealnie przylegający na całej powierzchni system membran opartych na bazie plastycznych polilefin. Są one w stanie spełnić wszystkie wymagania i zabezpieczyć konstrukcję zgodnie z oczekiwaniami inwestora.

Zastosowanie tego systemu gwarantuje zwiększenie poziomu szczelności, a także komfortowe warunki użytkowania kondygnacji podziemnych. System wykorzystywany jest nie tylko do zabezpieczania konstrukcji betonowych. Tworzy z nią integralną całość. Nawet jeżeli membrana zostanie uszkodzona, woda nie będzie przemieszczała się pomiędzy powierzchnią betonu a membraną.SikaProof – zastosowanie

System SikaProof jest wykorzystywany do wykonywania izolacji przeciwwodnych w nowych konstrukcjach podziemnych, a także podczas remontu już istniejącej konstrukcji. Można wykorzystać membranę poliuretanową na parkingu, w archiwach, pomieszczeniach technicznych, serwisowych i mieszkaniowych, w obiektach rekreacyjnych, stacjach metra, a także w przejściach podziemnych.

Pełen opis systemu w karcie poniżej 

SikaProof® system membran - opis systemu

SikaProof® system membran – opis systemu ( kliknij by otworzyć )

Kontakt

Cennik SikaRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx