Czym jest kosztorys budowlany
Czym jest kosztorys budowlany ?
8 listopada 2014
Łazienka cała w popielach – klasycznie czy nowocześnie ?
11 listopada 2014

Przenieś sypialnię w całkiem inny wymiar

Wzory na ścianach w sypialni powinny być raczej spokojne. Jednak, nigdy nie zaszkodzi na jedną ze ścian wprowadzić nieco szaleństwa, które ożywi takie wnętrze i spowoduje, że nie będzie tam zbyt nudno.

Szalone panele dekoracyjne

Na jednej ze ścian w sypialni warto zastosować panele ścienne 3d, które składają się z owalnego kształtu otaczanego falami. Dzięki takiemu połączeniu, mamy na takiej ścianie coś stałego ale i ruchomego. Dzięki temu, na taką ścianę można będzie patrzeć z prawdziwą przyjemnością, ponieważ panele na ścianę w takiej formie zdecydowanie będą świetnie wyglądały. Nie można będzie oderwać od nich oczu. Można powiedzieć, że będziemy przenosili się w takiej sypialni w całkiem inny wymiar który będzie dla nas w pewien sposób oszałamiający i niezwykły.

Jeśli mamy takie szalone panele na ścianie, nie powinniśmy przesadzać z dobrem koloru. Raczej powinien być on spokojny, aby nie wprowadzić do wnętrza zbyt dużo chaosu. Dlatego też, warto pomyśleć o odcieniu bieli lub szarościach. Świetnie sprawdzą się w sypialni i nieco uspokoją wystrój wnętrz, który dzięki tak szalonej ścianie mógłby być nieco zachwiany. Warto więc w taki właśnie sposób podejść do dekoracji ściennych w sypialni.

Panele, które będą wyraziste, na pewno w takie wnętrze idealnie się wkomponują, z czego każdy będzie mógł być w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie ściany z taką wyrazistą dekoracją za łóżkiem. To łóżko i ta ściana będą najważniejszymi elementami w sypialni, co na pewno wyjdzie na korzyść pod względem dekoracyjnym.

Panele dekoracyjne 3D Dunes Monroe

 

Do zaaranżowania pomieszczeń użyte zostały Panele ścienne Dunes Monroe

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Monroe – Sklep dekoracja wnętrz

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Monroe – Sklep dekoracja wnętrz

Wspaniałym rozwiązaniem na dekorację wnętrza są panele dekoracyjne. Panele takie możemy zastosować w każdym pomieszczeniu poprzez różnorakie wzory dostępne na rynku.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/panele-3d-dunes/42-dunes-monroe-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx