Czym jest kosztorys budowlany
Czym jest kosztorys budowlany ?
8 listopada 2014
Łazienka cała w popielach – klasycznie czy nowocześnie ?
11 listopada 2014

Przenieś sypialnię w całkiem inny wymiar

Wzory na ścianach w sypialni powinny być raczej spokojne. Jednak, nigdy nie zaszkodzi na jedną ze ścian wprowadzić nieco szaleństwa, które ożywi takie wnętrze i spowoduje, że nie będzie tam zbyt nudno.

Szalone panele dekoracyjne

Na jednej ze ścian w sypialni warto zastosować panele ścienne 3d, które składają się z owalnego kształtu otaczanego falami. Dzięki takiemu połączeniu, mamy na takiej ścianie coś stałego ale i ruchomego. Dzięki temu, na taką ścianę można będzie patrzeć z prawdziwą przyjemnością, ponieważ panele na ścianę w takiej formie zdecydowanie będą świetnie wyglądały. Nie można będzie oderwać od nich oczu. Można powiedzieć, że będziemy przenosili się w takiej sypialni w całkiem inny wymiar który będzie dla nas w pewien sposób oszałamiający i niezwykły.

Jeśli mamy takie szalone panele na ścianie, nie powinniśmy przesadzać z dobrem koloru. Raczej powinien być on spokojny, aby nie wprowadzić do wnętrza zbyt dużo chaosu. Dlatego też, warto pomyśleć o odcieniu bieli lub szarościach. Świetnie sprawdzą się w sypialni i nieco uspokoją wystrój wnętrz, który dzięki tak szalonej ścianie mógłby być nieco zachwiany. Warto więc w taki właśnie sposób podejść do dekoracji ściennych w sypialni.

Panele, które będą wyraziste, na pewno w takie wnętrze idealnie się wkomponują, z czego każdy będzie mógł być w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie ściany z taką wyrazistą dekoracją za łóżkiem. To łóżko i ta ściana będą najważniejszymi elementami w sypialni, co na pewno wyjdzie na korzyść pod względem dekoracyjnym.

Panele dekoracyjne 3D Dunes Monroe

 

Do zaaranżowania pomieszczeń użyte zostały Panele ścienne Dunes Monroe

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Monroe – Sklep dekoracja wnętrz

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Monroe – Sklep dekoracja wnętrz

Wspaniałym rozwiązaniem na dekorację wnętrza są panele dekoracyjne. Panele takie możemy zastosować w każdym pomieszczeniu poprzez różnorakie wzory dostępne na rynku.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/panele-3d-dunes/42-dunes-monroe-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx