Kominek nie musi być wielki
2 lutego 2015
Panele dekoracyjne Loft Design System 02
3 lutego 2015

Paradyż My Way Rovere Bianco

Dąb od zawsze kojarzy się z siłą, wytrzymałością i majestatycznym charakterem. Taki komponenty nie pozwalają stworzyć nic innego jak tylko wyjątkową podłogę, którą możemy podziwiać w kolekcji Rovere by My Way. Jest to kolekcja wzorowana na fakturze drewna dębowego. Do dyspozycji mamy płytki drewnopodobne, które świetnie wyglądają i nadają się jako świetne wyposażenie salonu. Jeśli tylko takie płytki zostaną przez nas w odpowiedni sposób użyte, będziemy mogli się cieszyć z niezwykłego wyglądu podłogi, jaką będziemy mieli w swoim pomieszczeniu.

Paradyż My Way Rovere Bianco 1

Aranżacja salonu z wykorzystaniem kolekcji Paradyż My Way Rovere Bianco

 

Płytka jak drewno dębowe

Płytki w formie drewnianych desek wprowadzały będą do wnętrza ciepło, które tak pożądane jest w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu, odczuwa się prawdziwą przyjemność z przebywania w takim pomieszczeniu. Nie chce nam się wychodzić i chcemy spędzać udany czas w takich pomieszczeniach. Płytki te są połączeniem wytrzymałości i delikatności, co jest mieszanką idealną. Uzyskujemy dzięki temu klasyczny wymiar płytek, które świetnie komponują się z dodatkami i pozostałymi częściami wyposażenia pokoju. Jedno jest pewne. Pomimo tego, że decydujemy się na tak mocną inspirację drewnem dębowym, nasza podłoga nie będzie surowa, ponieważ zachowany jest w niej wymiar delikatności. Tym bardziej, że płytki utrzymane są w białym kolorze. Stwarza to bardzo dużo możliwości dekoracyjnych.

Paradyż My Way Rovere Bianco 3

Wygląd płytki z kolekcji Paradyż My Way Rovere Bianco 3Przede wszystkim jednak, płytki z tej kolekcji nadają się idealnie do wnętrz nowoczesnych i ascetycznych. Można dzięki nim wprowadzić do wnętrza skandynawski styl, w którym właśnie charakterystyczna jest jasna, często biała podłoga. Dzięki temu, że zdecydujemy się na kolor Bianco, będziemy mogli wprowadzić do wnętrza bardzo dużą dawkę jasności. Nasze pomieszczenie będzie wręcz promienne, a spędzony w nim czas dzięki temu naprawdę wyjątkowy. W przypadku tych płytek łączymy siłę i ciepło dębowego drewna, co nie może być złym połączeniem. Uda nam się stworzyć dzięki temu wnętrze doskonałe, z którego będziemy w pełni zadowoleni. Jak najbardziej uzyskać będzie można wtedy z takiego faktu wysokie zadowolenie.

Paradyż My Way Rovere Bianco 4

Kolekcja Paradyż My Way Rovere Bianco 3 – wnęka na drewno

Zdecydowanie kolekcja płytek Paradyż Rovere by My Way jest stworzona do wielu pomieszczeń w naszym domu, a w szczególności do pokojów dziennych i salonów, w których chcemy mieć podłogę zarówno funkcjonalną jak i elegancką. Taka podłoga sprawdzi się również w sypialni, w której chcemy mieć piękną, przytulną przestrzeń. Takie płytki pomogą nam ją stworzyć, co jak najbardziej każdemu się spodoba i będzie mógł się cieszyć z niezwykłych efektów wizualnych, jakie uda się dzięki tym płytkom stworzyć.
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx