Łazienka cała w popielach – klasycznie czy nowocześnie ?
11 listopada 2014
Dekoracja ściany za pomocą paneli SQUARES
15 listopada 2014

Nowoczesne wnętrze z industrialnymi akcentami

Beton architektoniczny – nowy wymiar industrialnego wnętrza twojego mieszkania

Jeśli na takim efekcie nam zależy, zdecydowanie powinniśmy postawić na beton dekoracyjny. Uda nam się wtedy stworzyć minimalistyczne wnętrze, w którym można będzie odnaleźć spokój i harmonię. Warto pamiętać, aby z tym elementem nie przesadzać. Jeśli chcemy, możemy umieścić beton architektoniczny na jednej ścianie w naszym salonie. Wprowadzi do niego nieco surowości, ale nie spowoduje, że takie wnętrze stanie się po prostu zimne. Najlepiej jest umieszczać taki beton na ścianach, na których znajdują się meble.

W salonie idealnym miejscem będzie na to ściana gdzie ustawiony jest telewizor. Dzięki temu zagłuszymy chłód, który może odbijać się od takiej ściany. Beton tworzony jest na ścianach w formie prostokątnych paneli, które ładnie wypełniają przestrzeń ściany i sprawiają, że staje się ona niezwykle schludna i ładnie wyprofilowana.

Czym jest beton dekoracyjny ?

Warto kilka słów wspomnieć o betonie dekoracyjnym jako materiale. Jest to jednowarstwowe pokrycie, które jest w stanie w skuteczny sposób imitować strukturę betonu. Dzięki temu, można wprowadzić do wnętrza nieco więcej surowości. Możemy dzięki betonowi uzyskać efekt deskowania lub szalunku przemysłowego. Wszystko zależy od tego jaki sposób aplikacji wybierzemy do stworzenia takiego betonu na ścianie.

Warto wybierać ten rodzaj, który nam się bardziej podoba, a wtedy ściana będzie się mogła prezentować w znakomity sposób. Zdecydowanie taki beton jest formą połączenia elegancji z przemysłową surowością. Lepszego i jak efektownego połączenia zdecydowanie nie uda nam się znaleźć.

Każdy będzie mógł być zadowolony z efektów, jakie w takiej sytuacji uzyska, ponieważ ściana będzie się mogła w znakomity sposób prezentować i idealnie będzie pasowała do salonowego wnętrza, które musi być eleganckie. Warto więc takie rozwiązanie wprowadzić do nowoczesnego salonu, który dzięki temu zostanie w znakomity sposób podkreślony, a jego urok zostanie w odpowiedni sposób wydobyty bez dwóch zdań. Nie ma takiej możliwości, aby mogło być inaczej

 Aranżacja salonu z wykorzystaniem płyt betonowych

Beton dekoracyjny


Beton architektoniczny do kupienia w naszym

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Surowy beton CONCRETE Dekoracje ścienne

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Surowy beton CONCRETE Dekoracje ścienne

Surowy beton w chwili obecnej wykorzystuje się do bardzo wielu aranżacji, motyw ten jest obecnie najbardziej popularnym wariantem przy dekoracji wnętrz

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/loft-desing-system/155-loft-design-system-concrete-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
9 lat temu

Rewelka!

lusi
lusi
9 lat temu

Tak surowe ze az piekne

kizior
kizior
9 lat temu

Ile te panele ważą ?

pyza11
pyza11
9 lat temu

Ostatni jakas moda na te betonowe plyty nastala, sasiad w szeregowcu wlasnie konczy je ukladac, jestem zaproszona by to zobaczyc jak skonczy

Webarchitektka
Webarchitektka
5 lat temu

Beton architektoniczny najlepszy jest bez sztucznych włókien.
Jest naturalny i wygląda naturalnie. Łatwo go przycinać i montować na klej.
Np beton architektoniczny Luxum. To jest przykład ładnego betonu, bez problemów montażowych.

6
0
Podziel się swoją opiniąx