Nowoczesne wnętrze z industrialnymi akcentami
13 listopada 2014
Piękno orzechowej podłogi zaklętej w gresie
16 listopada 2014

 

Dekoracja ściany za pomocą paneli SQUARES

Dość ciekawym pomysłem aranżacyjnym jest stworzenie ściany składającej się z różnobarwnych klocków. Taka ściana zdecydowanie przyciąga uwagę przede wszystkim również dlatego, że kwadratowe klocki posiadają w centralnej części dodatkowe wgłębienia, które są niezwykle interesujące i przyciągają uwagę.

Kolorystyka klocków – dowolność aranżacji

Przede wszystkim, panele ścienne z którymi mamy tutaj do czynienia są białe. Jest ich zdecydowanie najwięcej na takiej ścianie. Jednak przeplatane są również kolorami kloców jasno i ciemno brązowych oraz żółtych. Dzięki temu, taka ściana nie jest monotonna i ciągle się coś na niej dzieje. Dzięki temu, zdecydowanie można postawić na taką dekorację, ponieważ sprawdzi się ona znakomicie w awangardowych pomieszczeniach, które chcemy jeszcze dodatkowo podrasować. Jeśli chcemy stworzyć wnętrze, które w swojej formie będzie proste, a jedynie jeden element ma zwracać w nim uwagę, taka dekoracja ściany będzie idealnym wyjściem z sytuacji, z którego będziemy mogli być w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Nie ma takiej możliwości, aby komuś to nie przypadło do gustu. Nie ma takiej możliwości, aby komuś to się nie podobało. Takie kwadratowe klocki na ścianie sprawiają, że aranżacja danego wnętrza może być naprawdę ciekawa.W jakich pomieszczeniach umieszczać panele dekoracyjne ?

Taka ściana zarówno nadaje się do salonu jak i do pokoju dziecinnego. Jest dość uniwersalne i daje wiele możliwości aranżacyjnych poprzez swój niepowtarzalny charakter. Można umieszczać ją w różnych miejscach i pomieszczeniach i w każdym z nich będzie się świetnie sprawdzała, z czego każdy będzie mógł być odpowiednio zadowolony i usatysfakcjonowany. Tak stworzona ściana, na pewno ożywi każde wnętrze i wprowadzi do niego dużą dawkę energii, którą chcemy uzyskać w każdym wnętrzu. Jak najbardziej nam się to uda i nie będziemy żałowali, że na takie rozwiązanie się nie zdecydowaliśmy. Każdemu to odpowiednio przypadnie do gustu. Nie ma takiej opcji, aby mogło być inaczej.

Warto więc z takich rozwiązań aranżacyjnych jeśli chodzi o ściany korzystać, ponieważ jest to na pewno dobre wyjście, aby wprowadzić do swojego wnętrza nieco więcej świeżości i niepowtarzalnego charakteru. Na pewno dzięki takim panelom ściennym nam się to uda bez większych problemów, ponieważ taka ściana w danym wnętrzu będzie się znakomicie prezentowała, a my będziemy mogli być wtedy zadowoleni z efektów, jakie w takiej sytuacji uzyskamy. Przebywanie w takim wnętrzu będzie dla nas bardzo ciekawe pod wieloma względami, dlatego na taki ruch dekoracyjny warto się zdecydować.


Panele do kupienia w naszym sklepie

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Squares – Sklep dekoracja wnętrz

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Dunes – Squares – Sklep dekoracja wnętrz

Znakomitym rozwiązaniem jest zastosowanie paneli dekoracyjnych zamiast tapet. Wzór squares to idealne rozwiązanie do kuchni – każda kuchnia będzie wyglądała niezwykle nowocześnie i stylowo.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/panele-3d-dunes/47-dunes-squares-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html

 


 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
Gosia
9 lat temu

świetne rozwiązanie do różnych wnętrz. Wśród wielu kształtów i kolorów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Przy oświetleniu ściennym, uzyskuje się dodatkowe ciekawe efekty wizualne

1
0
Podziel się swoją opiniąx