Jak wygląda efektywność pompy ciepła – współczynnik COP
Jak wygląda efektywność pompy ciepła – współczynnik COP
23 stycznia 2016
Co zyskamy na instalacji podgrzewacza z pompą ciepła ?
24 stycznia 2016

Wykorzystanie mozaiki w łazience

Świetnym sposobem na ożywienie wnętrza łazienki jest wprowadzenie do niej mozaiki. Szczególnie takiej, która w znaczący sposób odznacza się na zastosowanych płytkach. Idealnym sposobem na piękne wyeksponowanie mozaiki jest zastosowanie bazy z jasnych, najlepiej białych płytek. I tak właśnie uczyniono w przypadku tej łazienki.

Zarówno na ścianach jak i na podłodze ułożone zostały białe płytki. Na jednej ze ścian zastosowana została natomiast ciekawie wyglądająca mozaika przebiegająca przez całą powierzchnię ściany. Stworzona została z białych i czarnych płytek, które są błyszczące. Powstało coś na wzór fali czarno – białej, co pięknie wygląda i sprawia, że dekoracyjny wymiar łazienki został w znaczący sposób spełniony. Dzięki temu, że owale, które znajdują się na mozaice są błyszczące, pięknie odróżniają się od pozostałych płytek znajdujących się w łazience. Wszystko to sprawia, że mała łazienka nabiera nowego wymiaru i staje się naprawdę interesującym miejscem, z którego z przyjemnością można będzie korzystać.

mozaika w łazience

 

 Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx