Pokój wypoczynkowy uzupełniony panelami ściennymi 3D
19 października 2014
Panele ścienne na bogato – Bizancjum w twoim domu
26 października 2014

Projekt żółtej kuchni z czarnymi lakierowanymi meblami

Klasycznym rozwiązaniem do kuchni, jest wprowadzenie do niej czarnych, lakierowanym mebli, które bardzo ładnie się prezentują. Jeśli w dodatku połączymy czarne fronty z białymi blatami i dodatkami, z pewnością uzyskamy efekt, o którym nam chodziło. Należy pamiętać, aby czerni w kuchni nie było zbyt dużo. Warto łączyć ten kolor właśni z bielą, która może być obecna w postaci białego stołu kuchennego z krzesłami. Biel powinna się również pojawić na ścianach. Jednak, nie na wszystkich.

Zdecydowanie wystrój wnętrz stanie się dużo bardziej ożywiony i nowoczesny, jeśli zdecydujemy się na wprowadzenie do danego pomieszczenia żywego koloru, jakim jest żółty. Wnętrze stanie się dzięki temu dużo bardziej ożywione. I na pewno nie będzie nudne. Warto wprowadzić żółty kolor na jedną ze ścian, a także umieścić ją dodatkowo na części ściany, na której znajdują się meble.

Należy pamiętać, że projektowanie wnętrz nie polega jedynie na tworzeniu prostych zestawów, ale także na eksperymentowaniu, a zdecydowanie ten zaproponowany będzie się świetnie sprawdzał.


 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
matrix
matrix
9 lat temu

Bardzo serdecznie i gorąco polecam ten sklep fachowa i mila obsługa materiał nie zniszczalny mozna wybrac kolor płytek dla swojego upodobania gustu co tutaj wiecej mówic zapraszam sam spróbój to sam zobaczysz czy mówie prawde kupujcie bo jest tanio i ekspresowo Polecam.

wiki
wiki
9 lat temu

Projekt kuchni niesamowity w swojej prostocie

2
0
Podziel się swoją opiniąx