Projekt łazienki – wykorzystanie kamienia naturalnego
18 października 2014
Projekt żółtej kuchni z czarnymi lakierowanymi meblami
23 października 2014

 

Pokój wypoczynkowy uzupełniony panelami ściennymi 3D

Miejsce, w którym możemy odpocząć i się zrelaksować jest potrzebne w każdym domu. Powinniśmy zadbać, aby takie miejsce było dla nas naprawdę wygodne i zapewniało nam odpowiedni komfort. Warto zadbać o każdy szczegół takiego pokoju, zaczynając od paneli ściennych. Jest to rozwiązanie, które pomoże nam wprowadzić do wnętrza bardzo dużo ładu i spokoju. Poza tym, nie będziemy musieli martwić się o częste malowanie, ponieważ panele dekoracyjne świetnie wyglądają przez długi czas.

Warto zdecydować się na panele ścienne 3d, które posiadają nierówno strukturę. Dzięki temu, uzyskamy ciekawy efekt, który będzie się mógł podobać. Dobrze jest taką fakturę umieścić jedynie na jednej ścianie, aby zbytnio nie przytłoczyć wnętrza. Jeśli chcemy stworzyć pomieszczenie wypoczynkowe, powinno być w nim jasno. Dlatego, panele ścienne powinny zostać utrzymane w biało – kremowej kolorystyce. Podłoga dla kontrastu powinna być ciemna.

Oczywiście, najważniejszym elementem w takim pomieszczeniu powinien być wygodny fotel do odpoczynku. Najlepiej, gdyby umożliwiał położenie się na nim. Jeśli chcemy połączyć wypoczynek z pracą, warto wprowadzić do takiego pomieszczenia tablicę, na której będziemy mogli zapisywać swoje myśli, a później wcielić je w życiu np. w pracy naukowej czy strategicznym planowaniu zadań firmy.

Dobrym pomysłem jest również wybranie na pokój wypoczynkowy, pokoju z dużym oknem. Dzięki temu, do takiego pomieszczenia wpadało będzie bardzo dużo światła. W takich warunkach odpoczynek będzie mógł odbywać się we właściwy sposób.

 

Aranżacja pokoju z wykorzystaniem Paneli Loft Design System – Dekor 24

Loft Design System - Dekor 24 - Panel dekoracyjny ścienny 3D 01


 

Panele do kupienia w naszym sklepie

Loft Design System – Dekor 24 – Panel dekoracyjny ścienny 3D

Loft Design System – Dekor 24 – Panel dekoracyjny ścienny 3D

Loft Design System – Dekor 24 – Panel dekoracyjny ścienny 3D

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/loft-desing-system/675-loft-design-system-dekor-24-flow-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
janeczka
janeczka
9 lat temu

Mamy takie panele u siebie w zakladzie fryzjerskim, wygladaja naprawde super

1
0
Podziel się swoją opiniąx