Projekt żółtej kuchni z czarnymi lakierowanymi meblami
23 października 2014
Salon z otwartą kuchnią – żyj jednym pomieszczeniem
28 października 2014

Panele ścienne na bogato – Bizancjum w twoim domu

Złoto od zawsze kojarzyło się i będzie się kojarzyło z przepychem. Dlatego też, jeśli marzy nam się stworzenie salonu, który będzie wyglądał zjawiskowo i zapierał będzie dech w piersiach, warto wprowadzić do niego panele dekoracyjne na ścianę, które właśnie w odcieniach złota będą utrzymane. Dzięki temu sprawimy, że każda osoba, która wejdzie do takiego pomieszczenia, będzie się mogła poczuć wyjątkowo.

Ważne jest, aby panele ścienne 3d w takim właśnie złotym kolorze, zostały umieszczone jedynie na jednej ścianie. Dzięki temu, nie będzie tego za dużo w pomieszczeniu. Bo jak wiadomo, w dekoracji wnętrz najważniejsze jest, aby nie przesadzić. Jeśli wykorzystamy jedną ścianę do celów dekoracyjnych, na pewno nie dojdzie do sytuacji, w której byśmy przesadzili. Wszystko będzie stonowane i będzie się prezentowało w ładny i stylowy sposób.

Salon z takimi złotymi panelami na ścianie należy urządzić we właściwy sposób. Przede wszystkim, do jego wystroju warto wybrać stonowane kolory mebli i dodatków. Dzięki temu, takie wnętrze nie będzie pstrokate. Dobrym połączeniem będzie wybranie takich kolorów jak bordo i biel. Bordowe mogą być zasłony oraz poduszki na białej sofie i fotelu. Warto wykorzystać również ciemne drewno jako komodę, na której ustawimy telewizor oraz jako ławę.Dobrze jest, jeśli złota ściana nie pozostanie pusta. Nie chodzi o to, aby wykonywać tam dekoracje ścienne, które mogłyby zepsuć cały efekt. Chodzi raczej o ustawienie na przykład komody z telewizorem na takiej właśnie ścianie. Dzięki temu, nieco zagłuszymy blask złota i stonujemy go, a jednocześnie uwydatnimy taką ścianę, aby każdy na nią zwrócił uwagę.

Zadbać należy także o jej właściwe oświetlenie. Idealne będą do tego lampki nocne lub halogeny. Wnętrze w taki sposób stworzone będzie bardzo przytulne, dzięki czemu spędzony w nim czas będzie naprawdę niezwykły. Warto przemyśleć wykorzystanie takich złotych paneli i odpowiednio wkomponować je w strukturę salonu, aby wszystko mogło stanowić spójną całość.

Do zaaranżowania salonu wykorzystane zostały panele ścienne Loft Design System – Dekor 27 – panele te zostały pomalowane farba lateksową w kolorze złotym, dodatkowo dla efektu połysku na koniec panele te zostały polakierowane.


Do aranżacji wykorzystano panele Loft – Decor 27

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 27 Dekoracje ścienne

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 27 Dekoracje ścienne

Świetnie urządzone mieszkanie to z pewnością marzenie każdego człowieka. Nic dziwnego ponieważ w mieszkaniu spędzamy bardzo dużo czasu więc to jak zaaranżowane

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/loft-desing-system/154-loft-design-system-dekor-27-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html

 
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
9 lat temu

Ciekawy pomysł, ale nie wiem czy odważyłabym się na złotą ścianę w salonie 🙂 rozwiązanie dla odważnych 🙂

wiktoria
wiktoria
9 lat temu

Ciekawe jak by te panele wyglądały pomalowane srebną farbą ? Probował ktoś w ten sposób aranżować te panele

2
0
Podziel się swoją opiniąx