Warunki techniczne kotłowni dla pieca gazowego - przepisy dotyczące montażu kotła gazowego
Warunki techniczne kotłowni dla pieca gazowego – przepisy dotyczące montażu kotła gazowego
25 marca 2019
JUNKERS BOSCH Cennik urządzeń 2019 - A
JUNKERS BOSCH – Cennik urządzeń 2019
25 marca 2019

Zawory VASCO smiley easyflow

Zawór regulacyjny VASCO easyflow SMILEY powinien znajdować się w każdym pomieszczeniu w domu, w którym a działać wentylacja. Wykorzystywany jest jako zawór wlotowy i wylotowy, w zależności od tego, z jakim typem pomieszczenia mamy do czynienia. Jego zadaniem jest regulacja ilości przepuszczanego powietrza. Odbywa się to poprzez ustawienie względem siebie dwóch obrotowych tarcz. Na obwodzie tarcz można zobaczyć przedziałkę, która pozwoli na dopasowanie przepływu powietrza do stworzonego projektu wentylacji mechanicznej. Tarcze zostały wykonane z dźwiękochłonnych materiałów, co zwiększy komfort akustyczny w każdym domu.

Osłony zaworów wentylacyjnych w dekoracyjnym wydaniu

Producent oferuje zawory w 4 wersjach. Elementem łączącym jest możliwość ich zastosowania zarówno na suficie, jak i na ścianie. Wszystkie osłony zostały wykonane z aluminium malowanego metodą proszkową. Osłony można pomalować na kolor ściany, dzięki czemu zostaną w skuteczny sposób zamaskowane. Osłony zaworów są sprzedawane z zaworami regulacyjnymi SMILEY systemu EASYFLOW. 

Ile kosztują zawory VASCO smiley easyflow ?

Cena netto zaworów VASCO smiley easyflow podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

logo-vasco

Rekuperacja Vasco

Zobacz pełna ofertę tego producenta i sprawdź dlaczego jest najczęściej wybieranym dostawcą systemów wentylacyjnych

Zobacz

Dostępne w ofercie zawory regulacyjne Vasco easyflow SMILEY oraz osłony do zaworów odznaczają się precyzją wykonania, a także skutecznym działaniem. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów poszukujących sprawdzonych i bardzo dobrze działających rozwiązań. Pełne dostosowanie zaworów regulacyjnych do potrzeb użytkownika jest ich największą zaletą. Wystarczy wybrać opcje dopasowaną do oczekiwań, aby wentylacja mechaniczna działała w domu w taki sposób, w jaki powinna.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx