przepisy dotyczące montażu kotła gazowego
Warunki techniczne kotłowni dla pieca gazowego – przepisy dotyczące montażu kotła gazowego
25 marca 2019
JUNKERS BOSCH Cennik urządzeń 2019 - A
JUNKERS BOSCH – Cennik urządzeń 2019
25 marca 2019
Pokaż wszystkie
Osłona sufitowa - ścienna kwadratowa - vasco

Osłona sufitowa - ścienna kwadratowa - vasco

Zawory VASCO smiley easyflow

Zawór regulacyjny VASCO easyflow SMILEY powinien znajdować się w każdym pomieszczeniu w domu, w którym a działać wentylacja. Wykorzystywany jest jako zawór wlotowy i wylotowy, w zależności od tego, z jakim typem pomieszczenia mamy do czynienia. Jego zadaniem jest regulacja ilości przepuszczanego powietrza. Odbywa się to poprzez ustawienie względem siebie dwóch obrotowych tarcz. Na obwodzie tarcz można zobaczyć przedziałkę, która pozwoli na dopasowanie przepływu powietrza do stworzonego projektu wentylacji mechanicznej. Tarcze zostały wykonane z dźwiękochłonnych materiałów, co zwiększy komfort akustyczny w każdym domu.

Osłony zaworów wentylacyjnych w dekoracyjnym wydaniu

Producent oferuje zawory w 4 wersjach. Elementem łączącym jest możliwość ich zastosowania zarówno na suficie, jak i na ścianie. Wszystkie osłony zostały wykonane z aluminium malowanego metodą proszkową. Osłony można pomalować na kolor ściany, dzięki czemu zostaną w skuteczny sposób zamaskowane. Osłony zaworów są sprzedawane z zaworami regulacyjnymi SMILEY systemu EASYFLOW.

Ile kosztują zawory VASCO smiley easyflow ?

Cena netto zaworów VASCO smiley easyflow podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę i rabat

logo-vasco

Rekuperacja Vasco

Zobacz pełna ofertę tego producenta i sprawdź dlaczego jest najczęściej wybieranym dostawcą systemów wentylacyjnych

Zobacz

Dostępne w ofercie zawory regulacyjne Vasco easyflow SMILEY oraz osłony do zaworów odznaczają się precyzją wykonania, a także skutecznym działaniem. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów poszukujących sprawdzonych i bardzo dobrze działających rozwiązań. Pełne dostosowanie zaworów regulacyjnych do potrzeb użytkownika jest ich największą zaletą. Wystarczy wybrać opcje dopasowaną do oczekiwań, aby wentylacja mechaniczna działała w domu w taki sposób, w jaki powinna.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *