De Dietrich

Logo marki De Dietrich jest najstarszym znanym znakiem przemysłowym. Powstało w 1778 roku. W 1841 firma wbudowała żeliwny most Saint Thomas w Strasburgu zaprojektowany przez inżyniera Antoine’a Rémy’ego Polonceau, który stał się symbolem początków rewolucji przemysłowej. Kolejnym krokiem rozwoju firmy było zainteresowaniem mechaniką.

Od 1904 roku De Dietrich koncentruje się na branży mechanicznej, produkcji urządzeń dla przemysłu chemicznego, sprzętu grzewczego, urządzeń kuchennych i sprzętu dla kolejnictwa. 1928 roku można uznać za początek eksploatacji urządzeń grzewczych marki De Dietrich na rynek.

Oferta De Dietrich

Certyfikat-De-Dietrich NK

Jesteśmy autoryzowany punktem sprzedaży

Kupując produkty u autoryzowanego sprzedawcy posiadasz prawo do pełnej gwarancji producenta na zakupione produkty oraz dostęp do sieci serwisu technicznego

Zobacz

Flagowe produkty marki De Dietrich

Sukces każdej firmy musi być budowany na wartościach, jakie wyznaje. Do najważniejszych należy:

Jakość – marka oferuje urządzenia i produkty cenione na całym świecie, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii

Niezawodność – zaawansowana wiedza inżynierska przekłada się na sprawność i dobre funkcjonowanie wszystkich urządzeń, jakie znajdują się w ofercie De Dietrich

Trwałość – stosowanie nowych technologii wymaga opracowywania rozwiązań, które przyczyniają się do umacniania produktów i ich większego rozwijania. De Dietrich jest w tym specjalistą.

De-Dietrich-części-zamienne

Części zamienne i serwisowe marki De Dietrich

Posiadamy w sprzedaży pełen asortyment części zamiennych i serwisowych tego producenta.

Zobacz

Cennik De Dietrich

W trosce o zadowolenie klientów, cennik marki De Dietrich jest stale aktualizowany. Znajdują się w nim jedynie aktualne ceny, które pozwolą na oszacowanie, jak kosztowna będzie dana inwestycja. Można jednak powiedzieć, że marka De Dietrich proponuje szeroki wachlarz cenowy swoich urządzeń. Do wyboru są zarówno bardzo zaawansowane modele, jak i te w prostszej, a jednocześnie tańszej wersji.

Aktualne cennik De Dietrich - sprawdzisz tutaj

De Dietrich to lider na rynku piecy i kotłów kondensacyjnych do ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzięki doskonałym kotłom gazowym firma ta nazywana jest liderem kondensacji. Od 1978 roku w ofercie marki De Dietrich znajdują się pompy ciepła i systemy solarne zdolne do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Od 1998 roku działa natomiast De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.