Odliczenie klimatyzacji od podatku
Odliczenie klimatyzacji od podatku. Czy to jest możliwe ?
13 listopada 2017
Nowe normy ISO dotyczące filtracji powietrza
Nowe normy ISO dotyczące filtracji powietrza
14 listopada 2017
Pokaż wszystkie
Termostat pokojowy typu INSTAT 868R

Termostat pokojowy typu INSTAT 868R

Regulatory przewodowe i radiowe – automatyka ogrzewania Tweetop

Tweetop Home ma w swojej ofercie szeroką gamę elementów sterowania ogrzewaniem płaszczyznowym. Poniżej prezentujemy przegląd termostatów pokojowych.

Termostaty pokojowe 230V, które współpracują z silnikami 230V mogą być stałym elementem sterującym ogrzewaniem płaszczyznowym. Są elementem uzupełniającym zawory dławiące na rozdzielaczach, a także stanowią wsparcie dla regulacji pogodowej wbudowanej w źródło ciepła. Siłowniki są montowane na belce powrotnej rozdzielacza w miejscu górnych części zaworów, bezpośrednio lub poprzez skrzynkę połączeniową.

Regulacja przewodowa dla termostatów zasilanych bateriami

Termostat pokojowy mikroprocesorowy Tweetop 900

Termostat pokojowy mikroprocesorowy Tweetop 900

  • Mikroprocesorowy termostat pokojowy Tweetop 900 – umożliwia programowanie w cyklu tygodniowym. Pozwala na ustawienie trzech różnych temperatur w pomieszczeniu: komfortowej, ekonomicznej lub minimalnej. Urządzenie jest w stanie sterować maksymalnie 20 siłownikami, a montaż urządzenia jest natynkowy. Można nabyć wersję z czujnikiem temperatury podłogi. Urządzenie jest zasilane dwiema bateriami AA+.
Termostat pokojowy mikroprocesorowy Tweetop 1000

Termostat pokojowy mikroprocesorowy Tweetop 1000

  • Mikroprocesorowy termostat pokojowy Tweetop 1000 – daje możliwość ręcznego ustawienia temperatury. Pozwala na ustawienie trzech różnych temperatur w pomieszczeniu: komfortowej, ekonomicznej lub minimalnej. Wszystkie dane pokazują się na czytelnym wyświetlaczu. Urządzenie jest w stanie sterować maksymalnie 20 siłownikami, a jego montaż jest natynkowy. Można nabyć wersję z czujnikiem temperatury podłogi, a także podłączyć do urządzenia dodatkowe czujniki zewnętrzne. Urządzenie jest zasilane dwiema bateriami AA+.Regulacja przewodowa dla termostatów zasilanych z listwy połączeniowej

Termostat pokojowy typu INSTAT 3L

Termostat pokojowy typu INSTAT 3L

 

  • Termostat pokojowy typu INSTAT 3L – programowanie odbywa się w cyklu tygodniowym. Na dobę można ustawić 6 przedziałów czasowych. Jest możliwe dostosowanie momentu włączenia do czasu niezbędnego do ogrzania pomieszczenia. Urządzenie jest w stanie sterować maksymalnie 15 siłownikami. W komplecie znajduje się również czujnik temperatury podłogi.
Termostat pokojowy typu RTR-E

Termostat pokojowy typu RTR-E

  • Termostat pokojowy typu RTR-E – pozwala na analogowe ustawienie konkretnej temperatury. Opcjonalnie urządzenie może być wyposażone w obniżenie nocne. Jest w stanie sterować maksymalnie 10 siłownikami.

Regulacja bezprzewodowa, czyli radiowa

Termostat pokojowy typu INSTAT 868R

Termostat pokojowy typu INSTAT 868R

  • Termostat pokojowy typu INSTAT 868R – programowanie odbywa się w cyklu tygodniowym. Na dobę można ustawić 6 przedziałów czasowych. Jest możliwe dostosowanie momentu włączenia do czasu niezbędnego do ogrzania pomieszczenia. Urządzenie jest w stanie sterować maksymalnie 10 siłownikami. W komplecie znajdują się baterie AAA 1,5V.
Termostat pokojowy typu INSTAT 868-r1

Termostat pokojowy typu INSTAT 868-r1

  • Termostat pokojowy typu INSTAT 868-r1 – pozwala na analogowe ustawienie konkretnej temperatury. Jest wyposażone w przełącznik obniżenia nocnego. Można także podłączyć czujnik temperatury podłogi. Jest w stanie sterować maksymalnie 10 siłownikami. W komplecie znajdują się baterie AAA 1,5V.

Ceny sterowników sprawdzisz w aktualnym cenniku Tweetop

Cennik TweetopRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman
5 lat temu

Mam te sterowniki USB w domu Jak na razie wszystko OK

1
0
Podziel się swoją opiniąx