Wpływ ogrzewania i wentylacji na wilgoć w domu
Wpływ ogrzewania i wentylacji na wilgoć w domu
15 stycznia 2018
Kasetowy zawór termostatyczny kombi marki Schlosser
Kasetowy zawór termostatyczny kombi marki Schlosser
18 stycznia 2018

Poznaj regulator pogodowy Salus WT100

Regulator pogodowy WT100 od marki Salus jest przeznaczony do regulacji temperatury w obiegu grzewczym z zaworem 3- lub 4-drogowym, do którego można podjąć dodatkową pompę obiegową.

 Podstawowe zalety regulatora WT100

Regulacja pogodowa odbywa się według krzywej grzewczej. Jest możliwość sterowania źródłem ciepła poprzez płynną kontrolę zaworów 3- lub 4-drogowych. Zapewnia to stałą kontrolę nad pracą pompy. Regulator pogodowy można podłączyć do tradycyjnego regulatora podłogowego, co zapewni kompatybilne działanie obydwu rozwiązań.

Regulator pogodowy WT100 został wyposażony w ochronę przed zamarzaniem oraz przed przegrzaniem. Jest możliwość programowania harmonogramu obniżeń dobowych. Do wyboru jest np. 6 programów dla wygrzewu jastrychu.

    Cennik Salus

Salus controls – CertyfikatRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx