Czym jest system HVAC
Czym jest system HVAC
5 stycznia 2020
Kaisai Eco Home KHC 8,60 kW - pompa ciepła typu monoblock oferta z montażem
Kaisai Eco Home KHC 8,60 kW – pompa ciepła typu monoblock oferta z montażem
9 stycznia 2020

Kaisai Eco Home KHC - pompa ciepła typu monoblock

Nowe pompy ciepła marki Kaisai wyznaczają standardy w tej klasie urządzeń grzewczych definiując niejako słowo standard na nowo, a wszystko to przez dwa niezależne obiegi grzewcze co czyni z tej pompy ciepła idealnym rozwiązaniem w przypadku posiadania zarówno ogrzewania podłogowego jak i grzejnikowego, nowym ekologicznym czynnikiem grzewczym R32, który obniża koszty grzania oraz funkcji wifi która w tej pompie ciepła nie wymagają dopłaty lub instalacji dodatkowo płatnego modułu. Dzięki tym innowacjom pompa ta będzie idealnym rozwiązaniem zarówno do nowo budowanych domów jak i tych starszych budynków które podlegają modernizacji zachowując najwyższą jakość oraz gwarantując równocześnie niską cenę urządzenia.

Kaisai Eco Home - pompa ciepła typu monoblock

Zalety pompy ciepła typu monoblock

• Łatwy montaż i prosta konserwacja

• Wszystkie elementy hydrauliczne znajdują się w jednostce zewnętrznej

• Instalacja czynnika chłodniczego jest w całości wbudowana w jednostkę zewnętrzną, dzięki czemu nie są wymagane dodatkowe przewody czynnika chłodniczego

• Kompaktowa budowa, łatwa do transportu i montażu

• Dwudrzwiowa konstrukcja zapewnia łatwy dostęp do elementów wewnętrznych

R32

Czynnik R32

• Czynnik przyjazny środowisku (GWP = 675)

• Wymagana mniejsza ilość ładunku w instalacji

• Niskie koszty i wyższy współczynnik przenikania ciepła

• Lepsza wydajność w ekstremalnych warunkach

A+++

Wysoka energooszczędność

Dzięki zastosowaniu wydajnej energetycznie sprężarki inwerterowej, współczynnik wydajności cieplnej COP wynosi nawet 4,85.
Kompaktowa konstrukcja

Kompaktowa konstrukcja

Zarówno pompy typu Monoblok jak i Split posiadają kompaktową konstrukcję minimalizującą potrzebną przestrzeń do zamontowania tych urządzeń.
Cicha praca

Cicha praca

Zastosowanie inwerterowych sprężarek w jednostkach zewnętrznych oraz wyjątkowo cicha praca jednostki wewnętrznej Split zapewnia pełen komfort użytkowania pompy ciepła Kaisai.
Bezpieczeństwo użytkowania

Bezpieczeństwo użytkowania

Inteligentny układ automatyki zabezpiecza przed podgrzewaniem zbiornika w momencie, gdy brak w nim wody, natomiast całkowite odizolowanie elementów elektrycznych od wody zapobiega porażeniu prądem.
Wysoka elastyczność

Wysoka elastyczność

Dzięki technologii inwerterowej pompa ciepła dostosowuje moc grzewczą do zapotrzebowania konkretnej instalacji. Modulowana moc grzewcza zwiększa sprawność urządzenia oraz komfort użytkowania.
Antykorozyjna powłoka lameli

Antykorozyjna powłoka lameli

Aluminiowe lamele wymienników pokryte powłoką hydrofilową mają znacznie większą trwałość i odporność na korozję.
Kaisai Eco Home KHC - dane techniczne

Dane techniczne

Sprawdź dane techniczne pompy ciepła Kaisai Eco Home KHC i przekonaj się dlaczego to właśnie ta pompa ciepła jest liderem w swojej klasie.

Zobacz dane techniczne

Dwa obiegi grzewcze w standardzie

• Większa elastyczność dzięki dwóm strefom sterowania

• Niezależne sterowanie temperaturą ogrzewania podłogowego i grzejnikowego

• Brak konieczności zakupu modułu rozszerzającego o drugi system grzewczy

Ile kosztuje pompa ciepła Kaisai Eco Home KHC

Cena netto pompy ciepła Kaisai Eco Home KHC podana została według cennika producenta na rok 2019

Skontaktuj się z nami by sprawdzić aktualną cenę

kaisai-logo-NK

Kaisai

Zobacz na naszym portalu strefę tego producenta i sprawdź dlaczego to właśnie jego pompy ciepła są tak chętnie wybierane zarówno do nowo budowanych domów jak i tych modernizowanych.

Zobacz
pompa ciepła

Pompa ciepła

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i sprawdź dlaczego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem grzewczym dla nowy i modernizowanych budynków.

Zobacz

Oferta z kompleksowym montażem pompy ciepła i wykonaniem kotłowni.

Kaisai Eco Home – pompa ciepła typu monoblock / monoblok

Nowe pompy ciepła marki Kaisai wyznaczają standardy w tej klasie urządzeń grzewczych definiując niejako słowo standard na nowo, a wszystko to przez dwa niezależne obiegi grzewcze co czyni z tej pompy ciepła idealnym rozwiązaniem w przypadku posiadania zarówno ogrzewania podłogowego jak i grzejnikowego, nowym ekologicznym czynnikiem grzewczym R32, który obniża koszty grzania oraz funkcji wifi która w tej pompie ciepła nie wymagają dopłaty lub instalacji dodatkowo płatnego modułu. Dzięki tym innowacjom pompa ta będzie idealnym rozwiązaniem zarówno do nowo budowanych domów jak i tych starszych budynków które podlegają modernizacji zachowując najwyższą jakość oraz gwarantując równocześnie niską cenę urządzenia.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx