Odkurzacze-centralne-K

Odkurzacz centralny

Odkurzacz centralny to system, który coraz częściej wprowadzany jest do nowoczesnych domów. Zapewnia porządek w budynku i pozwala na bezzwrotne usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń. Sprzątanie jest dzięki temu bardziej efektywne, dzięki dużo mocniejszym silnikom niż w odkurzaczach tradycyjnych.

Komfortowa obsługa urządzenia sprawia, że przyjemność ze sprzątania będzie naprawdę wysoka, natomiast dodatkowe udogodnienia jeszcze potęgują ten efekt. Warto dodać, że system nie traci na wartości w momencie zakupu, dom z odkurzaczem centralnym można więc sprzedać z dodatkowym zyskiem.

Alergeny zawarte w domowym kurzu mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Średnio w domu w ciągu roku zbiera się od 20 do 40 kg kurzu. W domu z odkurzaczem centralnym nie będzie on wirował w powietrzu w trakcie sprzątania. Uda się go pozbyć skutecznie z domu raz na zawsze.

Wybrana oferta odkurzaczy centralnych

Modele SR

Modele SR

AEG Oxygen

AEG Oxygen

TECNO Style

TECNO Style

TECNO Smart

TECNO Smart

TECNO Star

TECNO Smart

Wolly-2

Wolly-2

Flexin

Flexin

Zestaw instalacyjny

Zestaw instal.

Akcesoria dodatkowe

Akcesoria

Certyfikat santech - odkurzacze 2018 - poz

Zobacz nasz certyfikat

Zostaliśmy przeszkoleni w zakresie montażu, doboru i instalacji odkurzaczy centralnych

Certyfikat został wystawiony przez Santech Sp. z o.o. przedstawiciela w Polsce następujących producentów odkurzaczy centralnych aeroVac, Vacu-Maid, Sistem-Air oraz AEG Elektrolux
Zobacz
Projekt-odkurzacza-centralnego - K

Projekt instalacji odkurzacza centralnego

Wykonujemy projekty instalacji odkurzacza centralnego

Wykonanie projektu dla naszych klientów jest bezpłatne
Zobacz
Odkurzacz centralny

Dlaczego akurat odkurzacze centralne ?

Odkurzacz centralny pozwoli na utrzymanie domu w zdrowiu i porządku. Kurza i roztocze nie będą już Twoim towarzyszem. Zanieczyszczanie zassane podczas sprzątania są bezpowrotnie usuwane z budynku, co pozwala wziąć głęboki oddech każdemu, także alergikowi. 

Komfortowa obsługa urządzenia

Obsługa centralnego odkurzacza jest bardzo prosta. Urządzenia nie trzeba rozstawiać po całym pomieszczeniu, a jedynym używanym elementem jest wąż ssący z końcówką, który można użyć do sprzątania bez zbędnych przygotowań.

Co zyskam instalując odkurzacz centralny ?

W sprzątanym pomieszczeniu nie słuchać odgłosu silnika, ponieważ znajduje się on w pomieszczeniu gospodarczym. Zaciągane podczas sprzątania powietrze usuwane jest na zewnątrz budynku, a tym samym raz na zawsze pozbywasz się kurzu i innych zanieczyszczeń z pomieszczeń.
Centralnego odkurzacza nie trzeba podpinać do prądu, ani montować zestawu do sprzątania. Po prostu wkładasz rurę giętką do gniazdka w ścianie i zaczynasz sprzątać.
System posiada szereg udogodnień, dzięki którym sprzątanie przebiega w znacznie efektywniejszy sposób. Są to np. automatyczne szufelki, czyli urządzenia znajduje się na poziomie podłogi. Pozwalają na podmiatanie w nie zwykłą miotłą zanieczyszczeń znajdujących się w kuchni lub łazience, bez konieczności sięgania po tradycyjną szufelkę.


Dom z odkurzaczem centralnym jest przyjazny alergikom

Odkurzacz centralny – sprzątanie domu, szczególnie bardzo dużego, zajmuje sporo czasu. Nowoczesne domy mają to do siebie, że są niezwykle funkcjonalne, a także w każdym calu dostosowane do potrzeb użytkownika. Systemem, który znajduje w nich stałe miejsce jest odkurzacz centralny. Koniec z dźwiganiem odkurzacza po schodach, rozciąganiem przedłużek. Sprzątanie domu odbywało się będzie przy użyciu jednej giętkiej rury, która usunie z powierzchni wszystkie zanieczyszczenia bezpowrotnie. Komfortowe i szybkie sprzątanie będzie w tej sytuacji jak najbardziej możliwe