Odkurzacze centralne

Odkurzacz centralny

Odkurzacz centralny to system, który coraz częściej wprowadzany jest do nowoczesnych domów. Zapewnia porządek w budynku i pozwala na bezzwrotne usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń. Sprzątanie jest dzięki temu bardziej efektywne, dzięki dużo mocniejszym silnikom niż w odkurzaczach tradycyjnych.

Komfortowa obsługa urządzenia sprawia, że przyjemność ze sprzątania będzie naprawdę wysoka, natomiast dodatkowe udogodnienia jeszcze potęgują ten efekt. Warto dodać, że system nie traci na wartości w momencie zakupu, dom z odkurzaczem centralnym można więc sprzedać z dodatkowym zyskiem.

Alergeny zawarte w domowym kurzu mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Średnio w domu w ciągu roku zbiera się od 20 do 40 kg kurzu. W domu z odkurzaczem centralnym nie będzie on wirował w powietrzu w trakcie sprzątania. Uda się go pozbyć skutecznie z domu raz na zawsze.

Nasza oferta odkurzaczy centralnych

Modele SR

Modele SR

AEG Oxygen

AEG Oxygen

TECNO Style

TECNO Style

TECNO Smart

TECNO Smart

TECNO Star

TECNO Smart

Wolly-2

Wolly-2

Flexin

Flexin

Zestaw instalacyjny

Zestaw instal.

Akcesoria dodatkowe

Akcesoria


Certyfikat santech - odkurzacze 2018 - poz

Zobacz nasz certyfikat

Zostaliśmy przeszkoleni w zakresie montażu, doboru i instalacji odkurzaczy centralnych

Certyfikat został wystawiony przez Santech Sp. z o.o. przedstawiciela w Polsce następujących producentów odkurzaczy centralnych aeroVac, Vacu-Maid, Sistem-Air oraz AEG Elektrolux
Zobacz
Projekt odkurzacza centralnego

Projekt instalacji odkurzacza centralnego

Wykonujemy projekty instalacji odkurzacza centralnego

Wykonanie projektu dla naszych klientów jest bezpłatne
Zobacz
Odkurzacz centralny

Dlaczego akurat odkurzacze centralne ?

Odkurzacz centralny pozwoli na utrzymanie domu w zdrowiu i porządku. Kurza i roztocze nie będą już Twoim towarzyszem. Zanieczyszczanie zassane podczas sprzątania są bezpowrotnie usuwane z budynku, co pozwala wziąć głęboki oddech każdemu, także alergikowi. 

Komfortowa obsługa urządzenia

Obsługa centralnego odkurzacza jest bardzo prosta. Urządzenia nie trzeba rozstawiać po całym pomieszczeniu, a jedynym używanym elementem jest wąż ssący z końcówką, który można użyć do sprzątania bez zbędnych przygotowań.


Co zyskam instalując odkurzacz centralny ?

W sprzątanym pomieszczeniu nie słuchać odgłosu silnika, ponieważ znajduje się on w pomieszczeniu gospodarczym. Zaciągane podczas sprzątania powietrze usuwane jest na zewnątrz budynku, a tym samym raz na zawsze pozbywasz się kurzu i innych zanieczyszczeń z pomieszczeń.
Centralnego odkurzacza nie trzeba podpinać do prądu, ani montować zestawu do sprzątania. Po prostu wkładasz rurę giętką do gniazdka w ścianie i zaczynasz sprzątać.
System posiada szereg udogodnień, dzięki którym sprzątanie przebiega w znacznie efektywniejszy sposób. Są to np. automatyczne szufelki, czyli urządzenia znajduje się na poziomie podłogi. Pozwalają na podmiatanie w nie zwykłą miotłą zanieczyszczeń znajdujących się w kuchni lub łazience, bez konieczności sięgania po tradycyjną szufelkę.


Dom z odkurzaczem centralnym jest przyjazny alergikom


Odkurzacz centralny – sprzątanie domu, szczególnie bardzo dużego, zajmuje sporo czasu. Nowoczesne domy mają to do siebie, że są niezwykle funkcjonalne, a także w każdym calu dostosowane do potrzeb użytkownika. Systemem, który znajduje w nich stałe miejsce jest odkurzacz centralny. Koniec z dźwiganiem odkurzacza po schodach, rozciąganiem przedłużek. Sprzątanie domu odbywało się będzie przy użyciu jednej giętkiej rury, która usunie z powierzchni wszystkie zanieczyszczenia bezpowrotnie. Komfortowe i szybkie sprzątanie będzie w tej sytuacji jak najbardziej możliwe

Podziel się
Scroll Up