Sikafloor 400 N
Sika Sikafloor 400 N
4 grudnia 2018
Aksilbet farba - puszka 10 L
Aksilbet
5 grudnia 2018
Pokaż wszystkie
TECNO R-evolution

TECNO R-evolution

TECNO R-evolution – odkurzacz centralny z systemem separacji zanieczyszczeń

TECNO R-evolution to nowej generacji odkurzacz centralny, który pomoże w skutecznym posprzątaniu każdej powierzchni.

Podstawowe informacje o TECNO R-evolution

Odkurzacz posiada zaawansowany system separacji zanieczyszczeń, który wykorzystuje stożkowy filtr aluminiowy z dużą powierzchnią filtracji oraz elektrostatyczną kontrolę ładunku elektrostatycznego. Odkurzacz centralny może także posiadać worek papierowy, w celu skuteczniejszego wyrzucania zgromadzonych zanieczyszczeń. Elektroniczny system informuje użytkownika o zabrudzeniu filtrów, a także o zapełnieniu zbiornika.

Panel sterowania w języku polskim pozwoli na pełne dopasowanie urządzenia do swoich potrzeb. Panel informacyjny jednostki można zamontować w widocznym miejscu, co pozwoli na stały dostęp do informacji o działaniu urządzenia.

Odkurzacz posiada gniazdo ssawne w obudowie. Można je wykorzystać w cyklonicznym trybie filtracji. Jednostkę centralną można podłączyć zarówno z prawej, jak i z lewej strony

.

Dane techniczne TECNO R-evolution

Parametry R-evo 150 R-evo 250 R-evo 350 R-evo 450
Nr katalogowy 3110.2T 3112.2T 3113.3T 3115.3T
Moc elektryczna [W] 1250 1350 1450 1500
Przepływ powietrza [m3/h] 200 234 240 180
Podciśnienie [mbar] 274 272 310 400
Wykonanie filtra Filtr cykloniczny + stożkowy filtr aluminiowy z kontrolą ładunku elektrycznego
Gniazdo ssawne w obudowie jednostki Tak
Pojemność zbiornika na kurz [dm3] 21
Maks. długość przewodu magistralnego [m] 34 42 55 64
Orientacyjna powierzchnia sprzątania [m2] 150 250 350 450
Poziom hałasu [dB] 70
Typ silnika przelotowy by-pass
Maksymalna liczba gniazd 4 7 11 16
Gwarancja 5 lat

Ile kosztuje TECNO R-evolution ?

Cena katalogowa TECNO R-evolution

Podano cenny netto producenta na rok 2018
Odkurzacze centralne są obecnie bardzo modne. Znajdują one stałe miejsce w wielu nowoczesnych domach, zapewniając komfortowe i bardzo dokładne sprzątanie. Jednym z polecanych modeli jest TECNO R-evolution – odkurzacz centralny z systemem separacji zanieczyszczeń . Jednostka centralna z zaawansowanym systemem separacji zanieczyszczeń zadba o porządek w Twoim domu. Dopilnuje, aby wszystkie zanieczyszczenia zostały usunięte z pomieszczenia. Panel sterowania, a także panel informacyjny pozwolą na pełne dopasowanie urządzenia do potrzeb użytkownika, a obsługa systemu nie będzie stwarzała większych problemów.

Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; kotły gazowe, klimatyzatory, pompy ciepła lub rekuperatory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up