Żywica do garażu
Żywica do garażu
1 sierpnia 2019
Wentylacja grawitacyjna w bloku
Wentylacja grawitacyjna w bloku
1 sierpnia 2019

Jaki kocioł gazowy do małego domu ?

Wybór kotła gazowego do domu posiadającego niewielką powierzchnię nie jest łatwą sprawą. Przy ogromnej ilości dostępnych na rynku urządzeń łatwo dokonać złego wyboru. Warto więc zainteresować się jakie parametry powinien posiadać kocioł gazowy do domu. Urządzenie ma zapewnić wysoką sprawność oraz jednocześnie być tanie w eksploatacji. Optymalnym rozwiązaniem będzie więc model De Dietrich MCR3 PLUS.

Jaki kocioł gazowy do małego domu

De Dietrich MR3 PLUS – dlaczego warto wybrać ten model?

Marka De Dietrich wyszła naprzeciw potrzebom posiadaczy niewielkich domów i stworzyła kocioł gazowy MR3 PLUS. Urządzenie jest cenione za jego prostotę oraz innowacyjność, a także wysokie parametry eksploatacyjne.

Konstrukcja kotła gazowego obejmuje również zastosowanie zupełnie nowego wzornictwa, które świetnie dopasowuje się do nowoczesnych wnętrz. Dodatkowym plusem są również niewielkie wymiary urządzenia oraz stosunkowo ciężar nieprzekraczający 26 kg.

Kocioł gazowy De Dietrich MR3 PLUS jest urządzeniem energooszczędnym. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie zużycia energii o niemal 30 proc. w przeciwieństwie do tradycyjnych modeli niewyposażonych w specjalistyczne oprogramowanie. Ponadto kocioł gazowy De Dietrich MR3 PLUS pozwala na odzysk ciepła, które jest skumulowane w spalinach.Obecność pompy klasy A odpowiednio optymalizuje zużycie energii potrzebnej do funkcjonowania kotła.

MCR3-PLUS

De Dietrich MCR3 PLUS

Więcej informacji o kotle gazowym ( dane techniczne, karty produktu, aktualne ceny ) znajdziesz na stronie produktu.

Zobacz

Jaki kocioł gazowy do małego domu ? To jedne z pierwszych pytań jakie stawiają sobie właściciele małego domu podczas planowania zakupu i instalacji kotła gazowego do ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Według nas to ten model pieca gazowego będzie najlepszy więc jeśli  poszukujesz odpowiedniego kotła gazowe do małego domu, model De Dietrich MR3 PLUS jest idealnym rozwiązaniem. 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx