To jest w modzie - popularne wzory paneli laminowanych
To jest w modzie: popularne wzory paneli laminowanych
16 grudnia 2022
Wesołych świąt bożego narodzenia 2022
Wesołych świąt bożego narodzenia 2022
23 grudnia 2022
Pokaż wszystkie
Odpowiednia ochrona drewnianych elementów wewnątrz domu z Osmo

Odpowiednia ochrona drewnianych elementów wewnątrz domu z Osmo

Odpowiednia ochrona drewnianych elementów wewnątrz domu z Osmo.

Drewno potrafi prezentować się zjawiskowo w każdym pomieszczeniu, ale pod warunkiem, że będzie odpowiednio pielęgnowane. Jako organiczna materia wymaga właściwego odżywiania - ważne jest, aby to zrozumieć. Zarówno biorąc pod uwagę aspekt estetyczny, jak i konstrukcyjny, kluczowe jest jego odpowiednie zabezpieczenie. Osmo to wysokiej jakości produkty, pełne naturalnych komponentów uzupełniających właściwości surowca, która pozwolą drewnu oddychać i dobrze reagować na czynniki środowiskowe, eliminując ryzyko powstawania pęcherzy lub pękania. Zobacz, jakie produkty do drewna wewnątrz warto wziąć pod uwagę, szukając tego odpowiedniego.

kuchnia - blat

Ochrona na najwyższym poziomie.

 

Olejny Wosk twardy od Osmo to powłoka do drewna najwyższej jakości, która gwarantuje zachowanie drewnianych powierzchni w świetnym stanie. Ten olej do drewna posiada wszystkie cechy wykończenia na bazie oleju i dodatkowo został wzbogacony o cechy dodatkowe. Łączy w sobie idealnie gładką powierzchnię tradycyjnych lakierów i prostotę aplikacji powłoki na bazie wody, eliminując jednocześnie wady tych innych rodzajów wykończenia . Dostępny jest w satynowej, błyszczącej, półmatowej i matowej wersji. Rodzina wosków twardych olejnych zapewni najlepsze krycie ze wszystkich olejów, które są dostępne na rynku, oferując przy tym genialna wydajność produktu – 2,5 litra wystarczy na pokrycie ok.30 m² przy 2 warstwach.

Drewniana podłoga i schody jak marzenie.

 

Drewniane podłogi podobnie jak schody to powierzchnie szczególnie narażone na spore obciążenia i mocne tarcia. Efektywna ochrona drewna w takich okolicznościach wymaga adekwatnie odpornej powłoki. W tym właśnie celu Osmo stworzyło Wosk Twardy Olejny, który nie tylko zabezpiecza surowiec przed ścieraniem, wilgocią, ale również przed wnikaniem brudu wewnątrz.

 

Przygotowując się do barwienia podłóg i schodów z drewna, trzeba pamiętać, że na wszystkie powłoki pigmentowe (takie jak np. woski dekoracyjne, oleje barwiące, woski twarde kolor) w ostatnim etapie należy dodatkowo nałożyć Wosk Twardy Olejny (jedna warstwa impregnatu jako powłoka wykończeniowa). Podstawą skutecznej ochrony surowca jest prawidłowa aplikacja, pielęgnacja oraz systematyczna konserwacja powłoki.

Osmo - Jakość oparta na doświadczeniu

Osmo - Jakość oparta na doświadczeniu

Chcesz dowiedzieć się, jak prawidłowo aplikować Wosk Twardy Olejny? Obejrzyj poniższy film:

Perfekcyjne blaty w kuchni i w łazience.

 

Top-Olej od Osmo jest odpornym na wodę impregnatem, co sprawia, ze będzie doskonałym wyborem do łazienek i kuchni, gdzie ryzyko uszkodzeń spowodowanych przez wodę i rozlanie jest nieuniknione. Podkreśli naturalne walory drewna i zapewni odporne na wodę  i brud wykończenie. Jest praktycznie bezwonny, nie zawiera konserwantów ani biocydów, nie tworzy pęcherzy, nie pęka, ani się nie łuszczy. Dostępne w siedmiu różnych barwach wykończenie, które uzyskasz za pomocą Top-Oleju, sprawi, że blat będzie nieprzepuszczalny dla wielu płynów, takich jak piwo, wino i cola. Jest bezpieczny dla żywności i doskonale nadaje się do zastosowania na dziecięcych zabawkach.

 

Drzwi i okna z pełną ochroną.

 

Olej Kryjący do Okien i Drzwi został stworzony specjalnie do zabezpieczenia i konserwacji drzwi fornirowanych wewnętrznych. Jest prosty w aplikacji i zapewnia trwałe oraz mocne wykończenie. Będzie idealnym rozwiązaniem w każdym nowoczesnym domu, ponieważ da najlepszą ochronę przed klasycznymi domowymi plamami i zaciekami. Po aplikacji uwydatni charakter drewna, a jego naturalne właściwości i usłojenie zapewnią bogaty i ciepły rezultat, dzięki czemu każde wnętrze będzie wyglądać niezwykle elegancko.


Bądź na bieżąco - obserwuj Remont.biz.pl na Google News

Odpowiednia ochrona drewnianych elementów wewnątrz domu z Osmo.

Drewno potrafi prezentować się zjawiskowo w każdym pomieszczeniu, ale pod warunkiem, że będzie odpowiednio pielęgnowane. Jako organiczna materia wymaga właściwego odżywiania – ważne jest, aby to zrozumieć. Zarówno biorąc pod uwagę aspekt estetyczny, jak i konstrukcyjny, kluczowe jest jego odpowiednie zabezpieczenie. Osmo to wysokiej jakości produkty, pełne naturalnych komponentów uzupełniających właściwości surowca, która pozwolą drewnu oddychać i dobrze reagować na czynniki środowiskowe, eliminując ryzyko powstawania pęcherzy lub pękania. Zobacz, jakie produkty do drewna wewnątrz warto wziąć pod uwagę, szukając tego odpowiedniego

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Przytulniej
Przytulniej
1 rok temu

Muszę przyznać, że bardzo ciekawy artykuł, który w jasny i interesujący sposób wszystko przedstawia. Chociaż jestem jeszcze zielony w tym temacie, to wierzę, że dzięki Twoim artykułom się to po prostu zmieni.

1
0
Podziel się swoją opiniąx