Vasco-X350-550
Rekuperator Vasco X500
25 lutego 2019
Instrukcja montażu i uruchomienia rekuperatorów Vasco X (X350, X500)-A
Instrukcja montażu i uruchomienia rekuperatorów Vasco X (X350, X500)
26 lutego 2019

Wrocław - dotacje do wymiany pieców w ramach programu KAWKA+

Ruszył nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Wrocław na zadania służące ochronie powietrza.

Wsparte będą działania polegające na zmianie ogrzewania węglowego na proekologiczne.

Od 7 stycznia br. Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia przyjmuje wnioski w ramach programu KAWKA+, na udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Wrocław na zadania służące ochronie powietrza.

Beneficjentami dotacji mogą być właściciele mieszkań i nieruchomości wykorzystywanych na cele mieszkaniowe, położonych w granicach administracyjnych Wrocławia.


Aby otrzymać dotację konieczne jest zlikwidowanie pieca węglowego i jego zamiana na:

  • podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej

  • ogrzewanie gazowe

  • ogrzewanie elektryczne

Formularze wniosku o udzielenie dotacji oraz pozostałe dokumenty potrzebne do przeprowadzenia całej procedury dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Wrocławia i w Centrum Obsługi Mieszkańca V, ul. Hubska 8-16, Wrocław.

Pozostało do zakończenia programu KAWKA+

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Wnioski należy składać do dnia 30 września 2019 r. w formie papierowej w Centrum Obsługi Mieszkańca V, ul. Hubska 8-16, Wrocław, lub przesłać na adres: Wydział Środowiska i Rolnictwa, Urząd Miejski Wrocławia, ul. Hubska 8-16; 50-502 Wrocław.

Ranking kotłów gazowych 2018

Nie wiesz na jaki kocioł gazowy zamienić piec węglowy ?

Zobacz nasz bieżący ranking kotłów i pieców gazowych

Zobacz

Czym jest dofinansowanie z programu KAWKA+? Jest to dotacja do wymiany pieców we Wrocławiu. Program ma za zadanie przekonać właścicieli pieców węglowych i zasilanych drzewem, aby wymienili „kopciuchy” na ekologiczne rozwiązania, np. na piece gazowe czy też inne proekologiczne rozwiązania. Wszystkie podejmowane w ramach programu działania mają na celu ochronę środowiska i poprawę jakości powietrza. Zgłoszenia chęci wzięcia udziału w tym programie można składać od 7 września 2019 roku w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx