Vasco-X350-550
Rekuperator Vasco X500
25 lutego 2019
Instrukcja montażu i uruchomienia rekuperatorów Vasco X (X350, X500)-A
Instrukcja montażu i uruchomienia rekuperatorów Vasco X (X350, X500)
26 lutego 2019

Wrocław - dotacje do wymiany pieców w ramach programu KAWKA+

Ruszył nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Wrocław na zadania służące ochronie powietrza.

Wsparte będą działania polegające na zmianie ogrzewania węglowego na proekologiczne.

Od 7 stycznia br. Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia przyjmuje wnioski w ramach programu KAWKA+, na udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Wrocław na zadania służące ochronie powietrza.

Beneficjentami dotacji mogą być właściciele mieszkań i nieruchomości wykorzystywanych na cele mieszkaniowe, położonych w granicach administracyjnych Wrocławia.


Aby otrzymać dotację konieczne jest zlikwidowanie pieca węglowego i jego zamiana na:

  • podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej

  • ogrzewanie gazowe

  • ogrzewanie elektryczne

Formularze wniosku o udzielenie dotacji oraz pozostałe dokumenty potrzebne do przeprowadzenia całej procedury dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Wrocławia i w Centrum Obsługi Mieszkańca V, ul. Hubska 8-16, Wrocław.

Pozostało do zakończenia programu KAWKA+

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Wnioski należy składać do dnia 30 września 2019 r. w formie papierowej w Centrum Obsługi Mieszkańca V, ul. Hubska 8-16, Wrocław, lub przesłać na adres: Wydział Środowiska i Rolnictwa, Urząd Miejski Wrocławia, ul. Hubska 8-16; 50-502 Wrocław.

Ranking kotłów gazowych 2018

Nie wiesz na jaki kocioł gazowy zamienić piec węglowy ?

Zobacz nasz bieżący ranking kotłów i pieców gazowych

Zobacz

Czym jest dofinansowanie z programu KAWKA+? Jest to dotacja do wymiany pieców we Wrocławiu. Program ma za zadanie przekonać właścicieli pieców węglowych i zasilanych drzewem, aby wymienili „kopciuchy” na ekologiczne rozwiązania, np. na piece gazowe czy też inne proekologiczne rozwiązania. Wszystkie podejmowane w ramach programu działania mają na celu ochronę środowiska i poprawę jakości powietrza. Zgłoszenia chęci wzięcia udziału w tym programie można składać od 7 września 2019 roku w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx