papa wierzchniego krycia
Naprawa tarasu
22 sierpnia 2013
Uszczelnienie tarasu
4 września 2013

Listwy sufitowe

są znakomitym połączeniem płaszczyzn ścian oraz płaszczyzny sufitu.

Stanową eleganckie zwieńczenie wnętrza i optycznie zwiększają jego wysokość. Ze względu na właściwości dekoracyjne i różnorodność wzorów, listwami sufitowymi z powodzeniem można ozdabiać zarówno nowoczesne, jak również klasyczne pomieszczenia.
 
Wprowadzą one do nich delikatną nutkę wytwornej elegancji oraz precyzję wykończenia.
 
Dzięki listwom sufitowym masz niemal nieograniczone możliwość zaaranżowania swojej sypialni, kuchni czy też jadalni.Tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz te nowoczesne, minimalistyczne, czy może ozdobne, utkane sowicie ornamentami. Szeroki wybór listew sufitowych jest gwarancją udanego i satysfakcjonującego zakupu.
  
 
Listwy sufitowe - przejscie na sklep
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janina88
Janina88
10 lat temu

Czy te listwy można malować ?

Vita32
Vita32
10 lat temu

Mam takie w domu 🙂

Janett
Janett
10 lat temu

Chyba zdecyduję sie na takie rozwiązanie

4
0
Podziel się swoją opiniąx