Zehnder

Historia marki Zehnder rozpoczęła się w latach 1930-1933, kiedy rozpoczęto produkcję grzejników żeliwnych, bardzo popularnych w tamtych czasach. Następnie do łask użytkowników wkradły się stalowe grzejniki rurowe, które dały architektom i inżynierom swobodą aranżacyjną. Dalsze usprawnienia mechaniczne przyczyniły się do ukształtowania marki Zehnder w formie, jaką znamy dziś.

Wszystko zaczęło się od grzejników

Historia marki Zehnder jest nierozerwalnie związana z systemami grzewczymi dla domu. W 1980 roku w jej ofercie pojawiły się grzejniki łazienkowe przystosowane do suszenia ręczników. Zadbano o najdrobniejsze detale, dzięki temu Zehnder stał się pionierem grzejników dekoracyjnych.

Systemy wentylacyjne dla domu

W latach 2001-2002 Zehnder zaczęła rozwijać systemy wentylacyjne. Od 2007 roku firma jest liderem klimatu. Tworzy system do ogrzewania, chłodzenia i dostarczania świeżego powietrza do wnętrz. Urządzenia odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną i działają w kompleksowy sposób. Są synonimem najwyższej jakości, wspaniałego wzornictwa, a także funkcjonalności. Proponowane przez markę Zehnder rozwiązania są kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Każdy, kto skorzysta z oferty tego producenta, nigdy nie będzie tego żałował.

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego

Promiennikowe panele sufitowe proponowane przez markę Zehnder są nowoczesne, energooszczędne, funkcjonalne, a przy tym elastyczne. Sprawdzają się świetnie w obiektach o dużej powierzchni. Zapewniają komfortowe ogrzewanie, a jednocześnie oszczędności. Efekty grzewcze uzyskiwane z tego rodzaju ogrzewania są bardzo dobre, ponieważ ciepło przenika do powietrza bez utraty energii. Dopiero w kontakcie z ludzkim ciałem taka energia jest przekształcana w ciepło.

Oferta Zehnder


Cenniki i Katalogi Zehnder

Marka Zehnder jest bardzo dobrze znanym producentem grzejników dekoracyjnych, systemów wentylacyjnych, a także systemów ogrzewania i chłodzenia sufitowego. Powstała w 1930 roku. Stale się rozwija wprowadzając do swojej oferty nowe, bardziej innowacyjne rozwiązania grzewcze, chłodzące oraz wentylacyjne. Produkty marki Zehnder odznaczają się funkcjonalnością, energooszczędnością, a także wysoką efektywnością energetyczną. Stosowanie rekuperacji marki Zehnder zapewni dostęp do świeżego powietrza przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych.