SIKA SIKABOND T8 Wodoszczelny klej elastyczny
13 lipca 2015
Porównanie kosztów naprawy / wykończenia balkonu – tarasu
2 sierpnia 2015

Elastyczny wodoszczelny klej i hydroizolacja do płytek ceramicznych, kamiennych itp.

Sika SikaBond ® – T8 jest jednoskładnikowym, poliuretanowym i elastycznym klejem, do wykonania wodoszczelnych posadzek z płytek ceramicznych, uszczelnianie i przyklejanie jednym materiałem, jest klejem bardzo elastycznym. Elastyczność ta powoduje, że drgania są tłumione, a naprężenia przenoszone do podłoża równomiernie i bez jego deformacji .

Idealny materiał do przyklejania płytek na posadzkach w łazienkach, kuchniach, na balkonach, tarasach i w innych miejscach narażonych na działanie wody.

SikaBond ® – T8 tworzy wodoszczelną, elastyczną warstwę odporną na odkształcenia podłoża wywołane zmianami temperatur. Te właściwości są wielką zaletą przy stosowaniu materiału na balkonach i tarasach.

• Odporny na działanie wody i mrozu.

• Trwale elastycznySikaBond ® -T8 ma doskonałą przyczepność do wielu podłoży.

Nie ma ograniczeń co do rodzaju mocowanych płytek ceramicznych.

Dzięki elastyczności naprężenia są przenoszone na podłoże równomiernie, co zapewnia wieloletnią eksploatację bez uszkodzeń.

Klej do kupienia w naszym sklepie

Poliuretanowy materiał do klejenia płytek i warstwy hydroizolacyjnej 5

Poliuretanowy materiał do klejenia płytek i warstwy hydroizolacyjnej 5

Elastyczna warstwa, jaką tworzy klej, jest wodoodporna i odporna na odkształcenia zachodzące na powierzchni podłoża wskutek działania zmiennych temperatur

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/kleje-i-uszczelniacze/15682-sika-sikabond-t8-wodoszczelny-klej-elastyczny-5-l.htmlRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx