Instalacja solarna – jak szybko zwróci się inwestycja ?
Instalacja solarna – jak szybko zwróci się inwestycja ?
25 maja 2017
Gwarancja na urządzenia grzewcze
Gwarancja na urządzenia grzewcze – wszystko co warto wiedzieć
26 maja 2017
Pokaż wszystkie
Katalog urządzeń klimatyzacyjnych marki Rotenso

Katalog urządzeń klimatyzacyjnych marki Rotenso

Katalog urządzeń klimatyzacyjnych marki Rotenso

Klimatyzacja cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Wykorzystywana jest nie tylko w pomieszczeniach biurowych, a także w domach jednorodzinnych. Katalog urządzeń klimatyzacyjnych marki Rotenso prezentuje nowe rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne, z jakich klienci marki mogą skorzystać.

Rotenso to firma, która powstała w 1987 roku. Pierwszy klimatyzator tej marki powstał już w 1996 roku. Z roku na rok rozwój firmy był zauważalny i nadal jest. Rotenso stara się sprostać wymaganiom klientów i spełniać wszystkie ich oczekiwania. Wszystkie urządzenia klimatyzacyjne oparte są na wysokowydajnych i energooszczędnych technologiach inwerterowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Rotesno jest w stanie wprowadzać najbardziej zaawansowane rozwiązania, które spotykają się z dużym uznaniem klientów. Oferta marki obejmuje zarówno urządzenia do użytku domowego, jak i komercyjnego. Standardowo, klienci otrzymują 36 miesięcy gwarancji na zakupione urządzenia. Jest możliwość jej wydłużenia do 48 lub 60 miesięcy. Wskazuje to na wysoką pewność firmy, że proponuje urządzenia najwyższej jakości, działające w bezawaryjny sposób.

Rotenso Seria ZEN

Rotenso Seria ZEN

Seria ZEN

Klimatyzatory pokojowe z serii ZEN to przede wszystkim:

Orea – panele dostępne są w niezwykłym, perłowym kolorze, który prezentuje się w zjawiskowy sposób. Z powodzeniem można takie klimatyzatory ścienne umieścić w każdym nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Jednostka została wzbogacona o antykorozyjne pozłacane lamele. Najważniejsze jest to, że urządzenie gwarantuje bardzo szeroki kąt nawiewu.

Lunar – klimatyzator dostępny jest w śnieżnobiałym kolorze ze złotymi akcentami. Sprawia to, że wygląda on bardzo elegancko. Urządzenie zostało wzbogacone o nowoczesne filtry oraz jonizator, gwarantujący zabijanie bakterii i wszelkich wirusów.

Furai – w tych urządzeniach zostały zastosowane wszystkie najnowsze technologie (m.in. sterowanie aplikacją WiFi, filtry z aktywnym węglanem), a design jednostek jest niepowtarzalny.

 Urządzenia komercyjne jak marzenie

Proponowane przez Rotenso urządzenia klimatyzacyjne mają szereg zalet wpływających na wysoką jakość ich działania. Do jednostki klimatyzacyjne może zostać doprowadzone świeże powietrze, co dodatkowo gwarantuje niezwykły klimat w pomieszczeniach.

Urządzenia komercyjne zostały wzbogacone o bardzo wydajną sprężarkę, która zapewnia możliwość stworzenia bardzo obszernej i długiej instalacji, obejmującej cały budynek.

Co ciekawe, możliwa jest tutaj praca symultaniczna, czyli podłączenie dwóch jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Można będzie nimi sterować przy użyciu jednego sterownika.

Urządzenia komercyjne Rotenso

Urządzenia komercyjne Rotenso

To jedynie garstka informacji na temat urządzeń oferowanych przez Rotenso, więcej znajdą Państwo w katalogu tej marki.

Katalog klimatyzatorów Rotenso zawiera:

  • klimatyzatory pokojowe,
  • komercyjne i multi split
  • systemy rvfvrf i rvfvrf-hr
  • agregaty skraplające
  • osuszacze
  • oczyszczacze

Katalog urządzeń klimatyzacyjnych marki Rotenso

Zobacz nasz certyfikat autoryzowanego dystrybutora klimatyzatorów Rotenso

Zobacz naszą ofertę klimatyzatorów Rotenso


Klimatyzacja – sprzedaż i montaż – Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Klimatyzacja – Budowa i Remont

Chłodzi i ogrzewa, takie możliwości daje klimatyzacja, która coraz częściej znajduje zastosowanie nie tylko w budynkach biurowych, ale także w domach prywatnych. Ma wiele ciekawych właściwości, które sprawiają, że dbanie o komfort termiczny w domu jest dużo prostsze i bardziej przyjemne

Zobacz: remont.biz.pl/category/klimatyzacja/

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx