Rotenso Versu
Klimatyzator ścienny Rotenso Versu
25 kwietnia 2018
Zasada działania bypass w rekuperacji
Zasada działania bypass w rekuperatorze
26 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie
VASCO SILENT VENTILATION – świeże powietrze przy niskich kosztach ogrzewania

VASCO SILENT VENTILATION – świeże powietrze przy niskich kosztach ogrzewania

VASCO SILENT VENTILATION – świeże powietrze przy niskich kosztach ogrzewania

Wprowadzając do swojego domu wentylację VASCO zapewniasz sobie dostęp do świeżego powietrza przez cały rok, urządzenie jest wyposażone w filtr powietrza nawiewanego do pomieszczeń, zatrzymuje on kurz oraz wszelkie alergeny, przy tym, wentylacja pracuje bardzo cicho dzięki izolacji akustycznej w jednostce wewnętrznej. Unikalny system kanałów EASYFLOW, a także wydajne wentylatory sprawiają, że system zapewnia niskie zużycie energii oraz skuteczną pracę.

Co zyskasz wybierając wentylację VASCO  ?

  • oszczędność ciepła – rekuperator jest w stanie ogrzać zewnętrzne powietrze zimą nawet do 16 stopni Celsjusza, do pomieszczeń nie będzie dostawało się lodowate powietrze, nawet jeżeli temperatura zewnętrzna jest poniżej zera,
  • świeże powietrze przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych,
  • zatrzymanie chłodu wewnątrz domu latem – jeżeli dom jest klimatyzowany, rekuperacja zmniejsza intensywność pracy klimatyzatora,
  • nocne przewietrzanie domu dzięki funkcji automatycznego bypassu.

Efektywność energetyczna wentylacji VASCO

Firma VASCO przestrzega przepisów Prawa Budowlanego, przygotowuje systemy wentylacyjne spełniające rygorystyczne normy, jeżeli chodzi o efektywność energetyczną, osiąga najwyższe parametry w swojej klasie, zapewnia przy tym niskie zużycie energii elektrycznej, przy jednoczesnym utrzymywaniu sprawności wymiennika ciepła na najwyższym poziomie.

Cicha praca wentylacji VASCO

Centrale wentylacyjne VASCO należą do najcichszych na rynku, zastosowane w urządzeniu sterowane elektronicznie silniki EC, wentylatory z zakrzywionymi ostrzami są niezwykle wydajne, a przy tym pracują bardzo cicho, dzięki automatycznemu sterowaniu, wentylatory uruchamiają się bardzo cicho i płynnie rozwijają swoją prędkość, zastosowane kanały wentylacyjne EASYFLOW sprawiają, że wentylacja będzie pracowała cicho i sprawnie. ( więcej o kanałach napisałem tutaj – https://remont.biz.pl/vasco/poznaj-system-kanalow-powietrznych-vasco-easyflow/ )


Zobacz więcej

Certyfikat autoryzowanego wykonawcy rekuperacji i wentylacji Vasco

Vasco – Budowa i Remont

Vasco – Budowa i Remont

Vasco to firma, która oferuje zarówno rekuperację, czyli wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, jak i grzejniki dekoracyjne, które znajdą zastosowanie w każdym nowoczesnym domu. Firma przygotowuje bardzo dobre jakościowo urządzenia, z których można będzie korzystać w bardzo dobry sposób.

Zobacz: remont.biz.pl/category/vasco/

Rekuperacja Vasco – Remont

Rekuperacja Vasco – Remont

Vasco to marka, która została założona w 1975 roku przez przedsiębiorcę z Limburgii, Josa Vaessena. Początkowo firma zajmowała się produkcją konwerterów,

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/1521-rekuperacja-vasco

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx