Budowa ciepłego domu – nowe warunki techniczne w 2017 roku
Co odróżnia rekuperację od ogrzewania i klimatyzacji ?
5 maja 2017
Dlaczego warto stawiać na kolektory słoneczne ?
Dlaczego warto stawiać na kolektory słoneczne ?
6 maja 2017
Pokaż wszystkie
Test: Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw

Test: Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw

Test: Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw

Posadzki żywiczne wykonuje się w ekspresowym tempie. Wystarczy, że materiał zostanie rozprowadzony wałkiem na odpowiednio przygotowanym podłożu, a można będzie cieszyć się z uzyskania idealnej podłogi. Dziś testujemy nowy materiał: Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw. Przyjrzyjmy się jakie właściwości posiada.

Dzięki temu, że zdecydujesz się na wykonanie posadzki żywicznej, zyskasz łatwą w utrzymaniu w czystości podłogę. Ponadto, jest ona również odporna na zanieczyszczenia i ścieranie. W związku z tym, przez długi czas będzie wyglądała bardzo dobrze. Ale tylko wtedy, gdy do jej stworzenia zostanie wykorzystany odpowiedni materiał. Jednym z nich jest Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw.

Materiał, który pozwoli na stworzenie posadzki żywicznej świetnie sprawdza się na podłożach betonowych, płytkach i na starych powłokach. Jest to uszczelniająca powłoka posadzkowa, która kryje rysy. Można ją zastosować na balkonach, tarasach, w garażach, na schodach zewnętrznych, w magazynach i warsztatach, gdzie ruch jest lekki lub średni. Jest także możliwość zwiększenia odporności posadzki na działanie chemiczne i mechaniczne. Wystarczy powierzchnię posypać płatkami lub piaskiem.

Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż jest odporna na działanie promieni UV i wszelkie warunki atmosferyczne. Jest elastyczna, kryjąca, szybkoschnąca, paroprzepuszczalna. Ponadto, nawet po długim czasie użytkowania nie żółknieje. Stworzona posadzka może być również przeciwpoślizgowa, jeżeli zostaną zastosowane dodatkowe warstwy.

W zestawie znajdziesz:

  • Żywicę kolorową,
  • Żywicę bezbarwną domykającą system,
  • Płatki dekoracyjne,
  • Płytę z filmem instruktażowym,
  • Instrukcję aplikacji.

Warto wybrać materiał dobry jakościowo, z którym nie będzie się miał żadnych problemów podczas nakładania. Dzięki Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż stworzysz posadzkę żywiczną o jakiej marzysz.Zestaw do kupienia w naszym sklepie:

Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – Zestaw – Remont

Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – Zestaw – Remont

Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż to uszczelniająca wodoodporna powłoka posadzkowa kryjąca rysy i wykazująca właściwości dekoracyjne Nadaje się na podłoża betonowe, płytki i na stare powłoki. Proponowana żywica sika jest odporna na promieniowanie UV oraz warunki atmosferyczne. Jej największymi zaletami są elastyczność, szybkie schnięcie oraz paroprzepuszczalność Ostatnia 1 szt.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/posadzki/29352-sika-posadzka-zywiczna-sikafloor-balkon-i-garaz-zestaw-5906489881404.htmlRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx