Budowa ciepłego domu – nowe warunki techniczne w 2017 roku
Co odróżnia rekuperację od ogrzewania i klimatyzacji ?
5 maja 2017
Dlaczego warto stawiać na kolektory słoneczne ?
Dlaczego warto stawiać na kolektory słoneczne ?
6 maja 2017
Pokaż wszystkie
Test: Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw

Test: Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw

Test: Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw

Posadzki żywiczne wykonuje się w ekspresowym tempie. Wystarczy, że materiał zostanie rozprowadzony wałkiem na odpowiednio przygotowanym podłożu, a można będzie cieszyć się z uzyskania idealnej podłogi. Dziś testujemy nowy materiał: Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw. Przyjrzyjmy się jakie właściwości posiada.

Dzięki temu, że zdecydujesz się na wykonanie posadzki żywicznej, zyskasz łatwą w utrzymaniu w czystości podłogę. Ponadto, jest ona również odporna na zanieczyszczenia i ścieranie. W związku z tym, przez długi czas będzie wyglądała bardzo dobrze. Ale tylko wtedy, gdy do jej stworzenia zostanie wykorzystany odpowiedni materiał. Jednym z nich jest Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – zestaw.

Materiał, który pozwoli na stworzenie posadzki żywicznej świetnie sprawdza się na podłożach betonowych, płytkach i na starych powłokach. Jest to uszczelniająca powłoka posadzkowa, która kryje rysy. Można ją zastosować na balkonach, tarasach, w garażach, na schodach zewnętrznych, w magazynach i warsztatach, gdzie ruch jest lekki lub średni. Jest także możliwość zwiększenia odporności posadzki na działanie chemiczne i mechaniczne. Wystarczy powierzchnię posypać płatkami lub piaskiem.

Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż jest odporna na działanie promieni UV i wszelkie warunki atmosferyczne. Jest elastyczna, kryjąca, szybkoschnąca, paroprzepuszczalna. Ponadto, nawet po długim czasie użytkowania nie żółknieje. Stworzona posadzka może być również przeciwpoślizgowa, jeżeli zostaną zastosowane dodatkowe warstwy.

W zestawie znajdziesz:

  • Żywicę kolorową,
  • Żywicę bezbarwną domykającą system,
  • Płatki dekoracyjne,
  • Płytę z filmem instruktażowym,
  • Instrukcję aplikacji.

Warto wybrać materiał dobry jakościowo, z którym nie będzie się miał żadnych problemów podczas nakładania. Dzięki Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż stworzysz posadzkę żywiczną o jakiej marzysz.Zestaw do kupienia w naszym sklepie:

Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – Zestaw – Remont

Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż – Zestaw – Remont

Sika Posadzka żywiczna Sikafloor Balkon i Garaż to uszczelniająca wodoodporna powłoka posadzkowa kryjąca rysy i wykazująca właściwości dekoracyjne Nadaje się na podłoża betonowe, płytki i na stare powłoki. Proponowana żywica sika jest odporna na promieniowanie UV oraz warunki atmosferyczne. Jej największymi zaletami są elastyczność, szybkie schnięcie oraz paroprzepuszczalność Ostatnia 1 szt.

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/posadzki/29352-sika-posadzka-zywiczna-sikafloor-balkon-i-garaz-zestaw-5906489881404.htmlRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx