Podwójny układ mieszający do ogrzewania grzejnikowego i podłogowego TRDS - 3
Podwójny układ mieszający do ogrzewania grzejnikowego i podłogowego TRDS
26 maja 2020
Płynna membrana dachowa - system płynnych hydroizolacji weber.dry PUR System - K4
Płynna membrana dachowa – system płynnych hydroizolacji weber.dry PUR System
31 maja 2020
Pokaż wszystkie
Pompy ciepła Kaisai - cennik 2020 - K3

Pompy ciepła Kaisai - cennik 2020 - K3

Pompy ciepła Kaisai - cennik 2020

Cennik na rok 2020 dla pomp ciepła marki Kaisai, w cenniku zostały uwzględnione zarówno pompy ciepła w wersji split jak i również w wersji monoblok. Na wszystkie urządzenia z cennika przy zakupie można uzyskać atrakcyjny rabat co czyni z tych urządzeń grzewczych wymarzoną wręcz pozycję przy poszukiwaniu dobrej jakościowo pompy ciepła która jednocześnie będzie tanim rozwiązaniem przy zakupie. Pompy tego producenta dzięki niskiej cenie nadają się idealnie zarówno do nowo budowanych domów i obiektów jak i przy wszelkiego rodzaju programach w których możemy liczyć na dotacje przy modernizacji naszego ogrzewania.

Pompy ciepła Kaisai - cennik 2020 - KP1

W katalogu podano ceny katalogowe pomp ciepła marki Kaisai.

skontaktuj się z nami by otrzymać atrakcyjny rabat.

Cennik zawiera ceny następujących urządzeń:

- Split (R32) KHA-08 l 10 RX1 + KMK-80RX1

- Monoblok (R32) KHC-07 l 09 RX1 · KHC-12 l 14 l 16 RX3

- Split (R410A) KEH 08 l 10 l 12 l 14 VER

-Sterownik (KHA+KMK, KHC)

- Akcesoria do pomp ciepła ( podgrzewacz elektryczny HP EH, dodatkowy czujnik temperatur HP T1, Zawór 3-drogowy przełączający HP 3WV, grupa mieszająca HP MXS

Otwórz cennik

Pompa ciepła

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i sprawdź dlaczego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem grzewczym dla nowy i modernizowanych budynków.

Zobacz

Pompy ciepła Kaisai – cennik 2020

Cennik na rok 2020 dla pomp ciepła marki Kaisai, w cenniku zostały uwzględnione zarówno pompy ciepła w wersji split jak i również w wersji monoblok. Na wszystkie urządzenia z cennika przy zakupie można uzyskać atrakcyjny rabat co czyni z tych urządzeń grzewczych wymarzoną wręcz pozycję przy poszukiwaniu dobrej jakościowo pompy ciepła która jednocześnie będzie tanim rozwiązaniem przy zakupie. Pompy tego producenta dzięki niskiej cenie nadają się idealnie do nowo budowanych domów i obiektów jak i przy wszelkiego rodzaju programach w których możemy liczyć na dotacje przy modernizacji naszego ogrzewania.

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *