Podwójny układ mieszający do ogrzewania grzejnikowego i podłogowego TRDS - 3
Podwójny układ mieszający do ogrzewania grzejnikowego i podłogowego TRDS
26 maja 2020
Płynna membrana dachowa - system płynnych hydroizolacji weber.dry PUR System - K4
Płynna membrana dachowa – system płynnych hydroizolacji weber.dry PUR System
31 maja 2020

Pompy ciepła Kaisai - cennik 2020

Cennik na rok 2020 dla pomp ciepła marki Kaisai, w cenniku zostały uwzględnione zarówno pompy ciepła w wersji split jak i również w wersji monoblok. Na wszystkie urządzenia z cennika przy zakupie można uzyskać atrakcyjny rabat co czyni z tych urządzeń grzewczych wymarzoną wręcz pozycję przy poszukiwaniu dobrej jakościowo pompy ciepła która jednocześnie będzie tanim rozwiązaniem przy zakupie. Pompy tego producenta dzięki niskiej cenie nadają się idealnie zarówno do nowo budowanych domów i obiektów jak i przy wszelkiego rodzaju programach w których możemy liczyć na dotacje przy modernizacji naszego ogrzewania.

Pompy ciepła Kaisai - cennik 2020 - KP1

W katalogu podano ceny katalogowe pomp ciepła marki Kaisai.

skontaktuj się z nami by otrzymać atrakcyjny rabat.

Cennik zawiera ceny następujących urządzeń:

- Split (R32) KHA-08 l 10 RX1 + KMK-80RX1

- Monoblok (R32) KHC-07 l 09 RX1 · KHC-12 l 14 l 16 RX3

- Split (R410A) KEH 08 l 10 l 12 l 14 VER

-Sterownik (KHA+KMK, KHC)

- Akcesoria do pomp ciepła ( podgrzewacz elektryczny HP EH, dodatkowy czujnik temperatur HP T1, Zawór 3-drogowy przełączający HP 3WV, grupa mieszająca HP MXS

Otwórz cennik

Pompa ciepła

Zobacz również nasz dział tematyczny poświęcony pompą ciepła i sprawdź dlaczego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem grzewczym dla nowy i modernizowanych budynków.

Zobacz

Pompy ciepła Kaisai – cennik 2020

Cennik na rok 2020 dla pomp ciepła marki Kaisai, w cenniku zostały uwzględnione zarówno pompy ciepła w wersji split jak i również w wersji monoblok. Na wszystkie urządzenia z cennika przy zakupie można uzyskać atrakcyjny rabat co czyni z tych urządzeń grzewczych wymarzoną wręcz pozycję przy poszukiwaniu dobrej jakościowo pompy ciepła która jednocześnie będzie tanim rozwiązaniem przy zakupie. Pompy tego producenta dzięki niskiej cenie nadają się idealnie do nowo budowanych domów i obiektów jak i przy wszelkiego rodzaju programach w których możemy liczyć na dotacje przy modernizacji naszego ogrzewania.

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx