Zasada działania pompy ciepła
Zasada działania pompy ciepła
31 października 2016
Co warto wiedzieć na temat kosztów ogrzewania domu ?
Co warto wiedzieć na temat kosztów ogrzewania domu ?
4 listopada 2016
Pokaż wszystkie
Dimplex dhw 300+ – pompa ciepła c.w.u. z regulacją cyfrową

Dimplex dhw 300+ – pompa ciepła c.w.u. z regulacją cyfrową

Dimplex dhw 300+ – pompa ciepła c.w.u. z regulacją cyfrową

Dimplex DHW 300+ to pompa ciepła pomagająca w uzyskiwaniu ciepłej wody użytkowej. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Pompa ciepła wyposażona jest w sterowany elektronicznie wentylator promieniowy i króćce powietrza wylotowego i odprowadzającego, do których można w szybki sposób podłączyć przewód rurowy mający do 10 m długości. Każde urządzenie posiada również stalowy emaliowany zbiornik c.w.u. o pojemności 280 l. Wyposażony jest on w zintegrowaną wężownicę grzewczą, dzięki której można podłączyć zewnętrzne źródła ciepła. Zbiornik posiada ochronną anodę antykorozyjną oraz tuleje zanurzeniową dla zewnętrznego czujnika zbiornika.

Urządzenie bez większego problemu można dostosować do swoich potrzeb dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi LCD, który zapewnia możliwość sterowania całym systemem.

Dimplex DHW 300+ może pochwalić się następującymi funkcjami:
Schładzania powietrza – powietrze z pomieszczeń może być zasysane za pomocą przewodu powietrznego przez pompę ciepła. Następnie może dojść do jego schłodzenia i wydmuchania do pomieszczenia.
Osuszania powietrza – pomoże to osuszyć pranie rozwieszone w pomieszczeniu i zapobiega rozwojowi wilgoci.
Zmienne wykorzystanie powietrza – wykorzystując pompę ciepła podłączoną do systemu przewodów ze zintegrowanymi kablami, można zapewnić sobie zmienne wykorzystanie ciepła. Pozwala to na przygotowanie ciepłej wody użytkowej z powietrza zewnętrznego lub wewnętrznego.Do najważniejszych zalety pompy ciepła Dimplex DHW 300+ należy:

  • Praca w temperaturze od -7 stopni Celsjusza do + 55 stopni Celsjusza
  • Prosty montaż
  • Regulacja temperatury wody od 25°C do 60°C
  • Grzałka elektryczna o mocy 1,5 kW pomaga uzyskać temperaturę przegrzewów od + 60°C do + 65°C
  • Zintegrowane funkcje sterowania umożliwiające sprawowanie kontroli nad wszystkimi urządzeniami dostarczającymi ciepło i ciepłą wodę użytkową w domu
  • Kompaktowa budowa i cicha praca

Pompę ciepła można kupić w naszym sklepie

Dimplex Pompa ciepła DHW 300D + wężownica – do ciepłej wody

Dimplex Pompa ciepła DHW 300D + wężownica – do ciepłej wody

Pompa ciepła DHW 300D+ jest w stanie pracować w zakresie temperatur zasysanego powietrza od -7°C do + 55°C, która służy do podgrzewania ciepłej wody użytkowej

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/pompy-ciepla-cwu/17436-dimplex-pompa-ciepla-dhw-300d-wezownica-do-cieplej-wody.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Kula
Jan Kula
6 lat temu

Posiadam tą pompę ciepła od jakiegoś roku, jak narazie zero problemów z urządzeniem.

Tomek
Tomek
6 lat temu

Jak długo posiadasz to urządzenie ?

Iza
Iza
5 lat temu

Jedna z lepszych pomp na rynku na chwilę obecną

3
0
Podziel się swoją opiniąx