Zehnder SA 0-3 V
Zehnder SA 0-3 V
28 grudnia 2018
Szczesliwego nowego roku 2019
Szczęśliwego nowego roku 2019
31 grudnia 2018
Pokaż wszystkie
Pompa ciepła typu monobloc

Pompa ciepła typu monobloc

7 powodów, dlaczego warto wybrać powietrzną pompę ciepła

Chcesz ogrzewać swój dom w komfortowy sposób? Powietrzna pompa ciepła jest właściwym wyborem. Gwarantuje oszczędności, o jakich marzy każdy.

Powietrzne pompy ciepła można wykorzystać zarówno do ogrzewania domu, jak i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. System zapewnia więc wszystko, co jest potrzebne do uzyskania komfortu w zakresie użytkowania domu. Urządzenie działa w skuteczny sposób, nawet jeżeli temperatura zewnętrzna wynosi -15 stopni Celsjusza. Przy niskich temperaturach, praca pompy ciepła jest wspomagana przez grzałkę elektryczną. Tym samym z tego rozwiązania można korzystać przez cały rok.

Powietrzna pompa ciepła nie stwarza większych problemów podczas montażu, ponieważ nie wymaga wykonywania dolnego źródła ciepła. Montaż trwa około 1-2 dni.
Powietrzne pompy ciepła posiadają wiele dodatkowych funkcji. Przede wszystkim można zaprogramować schemat ogrzewania, w każdym calu dostosowany do potrzeb użytkownika. Każde urządzenie posiada intuicyjny sterownik, dzięki któremu pracę pompy ciepła można w każdym calu dostosować do swoich potrzeb.

Większością nowoczesnych pomp ciepła można sterować z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Dzięki temu zarządzać systemem można będzie z dowolnego miejsca.
Pompa ciepła jest konstruowana w taki sposób, aby jej praca była bardzo cicha. Dzięki temu nie zakłóci ona odpoczynku i relaksu mieszkańców domu. Jednostka montowana jest na zewnątrz budynku, co dodatkowo wpływa na brak uciążliwości podczas działania.

Wprowadzając do swojego domu powietrzną pompę ciepła można liczyć na realne oszczędności. Głównie dlatego, że urządzenie posiada wysoką klasę efektywności energetycznej i jest energooszczędne.
LG Therma V R32 Monobloc

Zobacz najczęściej wybierana pompę ciepła

Sprawdź dlaczego ta pompa ciepła jest nr. 1 wśród inwestorów

Zobacz

Ogrzewanie domu węglem, gazem czy olejem opałowym powoli przestaje być modne i wygodne. Dziś inwestorzy coraz chętniej wybierają systemy czerpiące energię ze źródeł odnawialnych, których nigdy nie zabraknie. Jednym z rozwiązań pozwalających na ogrzewanie domu, jak i przygotowywanie ciepłej wody użytkowej jest powietrzna pompa ciepła. Jest wiele powodów, dlaczego warto wybrać ten system. Przede wszystkim generuje ona oszczędności w zakresie ogrzewania budynku, zapewnia wysoki komfort użytkowania i gwarantuje niezawodność działania przez długi czas.

Podziel się
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną. Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up