Zehnder SA 0-3 V
Zehnder SA 0-3 V
28 grudnia 2018
Szczesliwego nowego roku 2019
Szczęśliwego nowego roku 2019
31 grudnia 2018
Pokaż wszystkie
7 powodów, dlaczego warto wybrać powietrzną pompę ciepła

7 powodów, dlaczego warto wybrać powietrzną pompę ciepła

7 powodów, dlaczego warto wybrać powietrzną pompę ciepła

Chcesz ogrzewać swój dom w komfortowy sposób? Powietrzna pompa ciepła jest właściwym wyborem. Gwarantuje oszczędności, o jakich marzy każdy oraz czyste i zdrowe powietrze wokół własnego domu.

1-niebieski
Powietrzne pompy ciepła można wykorzystać zarówno do ogrzewania domu, jak i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. System zapewnia więc wszystko, co jest potrzebne do uzyskania komfortu w zakresie użytkowania domu. Urządzenie działa w skuteczny sposób, nawet jeżeli temperatura zewnętrzna wynosi -15 stopni Celsjusza. Przy niskich temperaturach, praca pompy ciepła jest wspomagana przez grzałkę elektryczną. Tym samym z tego rozwiązania można korzystać przez cały rok.
2-niebieski

Powietrzna pompa ciepła nie stwarza większych problemów podczas montażu, ponieważ nie wymaga wykonywania dolnego źródła ciepła. Montaż trwa około 1-2 dni.
3-niebieski
Powietrzne pompy ciepła posiadają wiele dodatkowych funkcji. Przede wszystkim można zaprogramować schemat ogrzewania, w każdym calu dostosowany do potrzeb użytkownika. Każde urządzenie posiada intuicyjny sterownik, dzięki któremu pracę pompy ciepła można w każdym calu dostosować do swoich potrzeb.
4-niebieski

Większością nowoczesnych pomp ciepła można sterować z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Dzięki temu zarządzać systemem można będzie z dowolnego miejsca.
5-niebieski
Pompa ciepła jest konstruowana w taki sposób, aby jej praca była bardzo cicha. Dzięki temu nie zakłóci ona odpoczynku i relaksu mieszkańców domu. Jednostka montowana jest na zewnątrz budynku, co dodatkowo wpływa na brak uciążliwości podczas działania.
6-niebieski

Wprowadzając do swojego domu powietrzną pompę ciepła można liczyć na realne oszczędności. Głównie dlatego, że urządzenie posiada wysoką klasę efektywności energetycznej i jest energooszczędne.

Pompa ciepła

Zobacz nasz dział tematyczny poświęcony pompa ciepła i sprawdź dlaczego te właśnie urządzenia są coraz częściej wybierane jako jedyne źródło ciepła w domu lub mieszkaniu.

Zobacz

7 powodów, dlaczego warto wybrać powietrzną pompę ciepła

Ogrzewanie domu węglem, gazem czy olejem opałowym powoli przestaje być modne i wygodne. Dziś inwestorzy coraz chętniej wybierają systemy czerpiące energię ze źródeł odnawialnych, których nigdy nie zabraknie. Jednym z rozwiązań pozwalających na ogrzewanie domu, jak i przygotowywanie ciepłej wody użytkowej jest powietrzna pompa ciepła. Jest wiele powodów, dlaczego warto wybrać ten system. Przede wszystkim generuje ona oszczędności w zakresie ogrzewania budynku, zapewnia wysoki komfort użytkowania i gwarantuje niezawodność działania przez długi czas.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx