Pompy ciepła GSHP
Gruntowe pompy ciepła: De Dietrich GSHP
31 października 2017
Czym jest smog
Czym jest smog ?
3 listopada 2017

Gazowy przepływowy podgrzewacz wody: Fast Evo od marki Ariston

Gazowy przeplywowy ogrzewacz wody ariston fast evo

Gazowy przeplywowy ogrzewacz wody ariston fast evo

Ariston to włoska firma zajmująca się produkcją kotłów gazowych oraz podgrzewaczy, które znajdują zastosowanie w wielu domach i obiektach. Marka powstała w 1960 roku. Od 2007 roku w jej asortymencie można znaleźć również urządzenia AGD. Wszystkie urządzenia i systemy proponowane przez markę Ariston odznaczają się wysoką jakością, niezawodnością w działaniu, a także nienagannym wyglądem.

Ciekawostką jest to, że Ariston była głównym sponsorem klubu piłkarskiego Juventus, w sezonach 1981-1982 i 1988-1989.

 Co potrafi Fast Evo ?

Gazowy przepływowy podgrzewacz wody odznacza się kompaktowymi wymiarami, możliwością elektronicznego sterowania, regulacją temperatury, a także bezproblemowym montażem.

W urządzeniu została zastosowana elektroniczna sonda NTC i modulacja palnika, co gwarantuje utrzymanie stabilnej temperatury wody. Gazowy przepływowy podgrzewacz wody został także wyposażony w zapłon elektroniczny. Urządzenie odznacza się wysoką sprawnością i nie stanowi żadnych problemów podczas obsługi.

Podgrzewacz wody jest w stanie pracować przy niskich wartościach ciśnienia wody, nawet od 0,1 bara. Został wyposażony również w dodatkowy termostat przegrzewu oraz czujnik płomienia.

Jego dodatkową zaletą jest atrakcyjny włoski design, który sprawia, że urządzenie po prostu może się podobać. Diodowy wskaźnik pracy informuje użytkownika, czy sprzęt działa zgodnie z założeniami.

Temperatura pod kontrolą

Dzięki temu, że Fast Evo został wyposażony w elektroniczną sondę NTC, możliwe jest utrzymanie temperatury wody na stabilnym poziomie, między 35 a 65 stopniami Celsjusza. Dodatkowo, urządzenie automatycznie moduluje palnik, w zależności od aktualnego przepływu wody. Zapłon powstaje przy użyciu nowego czujnika przepływu, co pozwala na uruchamianie urządzenia przy ciśnieniu wody 0,1 bar.

Urządzenie dostosowane do potrzeb użytkownika

Fast Evo spełni oczekiwania pokładane w nowoczesnych podgrzewaczach wody. Zastosowane w nim innowacyjne rozwiązania zapewniają łatwą obsługę. Urządzenie nie sprawia żadnych problemów podczas zarządzania, dzięki elektronicznej kontroli temperatury. Maksymalny komfort użytkowania może zostać tutaj jak najbardziej osiągnięty. Urządzeniem można sterować w sposób intuicyjny, przy użyciu jednego pokrętła.

Najważniejsze cechy Fast Evo

  • stabilna temperatura wody,
  • uruchomienie przy ciśnieniu wody 0,1 bar,
  • gwarancja do 3 lat,
  • innowacyjne rozwiązania,
  • intuicyjna obsługa,
  • atrakcyjny włoski design.DANE TECHNICZNE11 ONT B
Zapłonelektroniczny
Znamionowa moc grzewczakW21,5
Minimalna/znamionowa moc użytecznakWod 8,5 do 19,0
Przepływ c.w.u. przy ńT=25°Cl/min11
Minimalny pobór ciepłej wodyl/min>2
Maksymalne ciśnienie roboczebar10
Ciśnienie minimalnebar0,1
Zasilanie2 x 1,5V LR20
Wagakg8,9
Rodzaj gazuGZ50, GZ41,5, GPL
Klasa energetycznaA
Profil poboru wodyM

Ulotka informacyjna Fast Evo

Ulotka Ariston Fast Evo

Ulotka Ariston Fast Evo – kliknij by otworzyć


Cennik Ariston

Ariston – Certyfikat Autoryzowanego Instalatora

W artykule wykorzystano materiały i publikacje producentaRobert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx