Pralka do małego mieszkania - 5 rozwiązań, o których musisz wiedzieć
Pralka do małego mieszkania – 5 rozwiązań, o których musisz wiedzieć!
11 lipca 2022
Niezależność, bezpieczeństwo, ekologia – co jeszcze przemawia za inwestycją w fotowoltaikę
Niezależność, bezpieczeństwo, ekologia – co jeszcze przemawia za inwestycją w fotowoltaikę?
13 lipca 2022

Blacha modułowa od Florian Centrum z wyróżnieniem w rankingu Budowlana Marka Roku 2022 – dowiedz się więcej!

Znalezienie się w Rankingu Budowlana Marka Roku to duże wyróżnienie. W tym roku doceniono również markę Florian Centrum, a dokładnie produkowaną przez nią blachę modułową. Znalezienie się w towarzystwie renomowanych producentów świadczy o tym, że firma ta bezkompromisowo podchodzi do kwestii jakości wypuszczanych na rynek materiałów. Poznaj bliżej markę Florian Centrum i jej produkt wyróżniony w tegorocznym Rankingu Budowlana Marka Roku!

Blacha modułowa od Florian Centrum

Od projektu badawczego do prestiżowej nagrody

Budowlana Marka Roku jest z założenia projektem badawczym. Historia tego konkursu sięga 18 lat wstecz i tak jak na początku są w nim nagradzane oraz wyróżnianie marki, które cieszą się największym zaufaniem wśród wykonawców.

Podczas tworzenia rankingu nie bierze udział specjalnie powołane jury. Tymi, którzy niejako przyznają nagrody, są sami wykonawcy. To oni wskazują, które materiały są według nich najlepsze i którzy producenci są godni polecenia. Ponadto wykonawcom nie jest przedstawiania lista firm. To oni sami, spontanicznie, na podstawie własnych doświadczeń, wskazują organizatorom marki oraz produkty wyróżniające się w branży materiałów budowlanych.

Ci, którzy zostają sklasyfikowani w tym rankingu, mają powody do dumy. Konkurencja w branży jest spora, a „jury” konkursu jest wyjątkowo wymagające – to wykonawcy, którzy mieli okazję przekonać się, jak materiały budowlane sprawdzają się w praktyce.

Dlaczego ranking Budowlana Marka Roku ma tak duże znaczenie?

Produkty wyróżnione w rankingu mogą zostać opatrzone logo Budowlanej Marki Roku. Ocenia się, że ponad 70% osób, które zamierzają remontować dom, budować go od podstaw, wybiera w ten sposób oznaczone produkty. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Takie statystyki wskazują na to, że konkurs ten ma szeroki zasięg i cieszy się dużą renomą.

Nagrody i wyróżnienia dla producentów materiałów budowlanych są przyznawane w aż kilkudziesięciu kategoriach. Jednak w związku z dynamicznym rozwojem branży, ranking dopasowuje się do otaczającej rzeczywistości. Dlatego ciągle powstają nowe kategorie, aby móc docenić zasługujące na to marki.

Organizatorzy konkursu Budowlana Marka Roku od samego początku zadają wykonawcom, inwestorom pytania na temat tego:

• jaką markę z branży materiałów budowlanych wyróżnia najwyższa jakość;

• produkty której z marek wykorzystują najczęściej;

• który z producentów oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny materiałów budowlanych.

Preferencje wykonawców, którzy wskazują ulubione marki, przekładają się na większe zainteresowanie je produktami. Jest to też potwierdzenie, że są to materiały, które spełniają często bardzo surowe kryteria inwestorów.

Wyróżnienie dla Florian Centrum – czym zasłużyła sobie na nie blacha modułowa tej marki?

Początki działalności firmy Florian Centrum sięgają 1996 roku. Jej nazwa nawiązuje do Huty Florian, która jest najstarszym tego typu obiektem w Polsce. Producent ten ciągle inwestuje w nowe technologie, aby wypuszczane przez niego na rynek produkty były dopracowane w każdym detalu, wytrzymałe i estetyczne. Efektem tego jest wyróżnienie przyznane w ramach konkursu Budowlana Marka Roku 2022. Przez wykonawców, inwestorów zostały docenione blachy modułowe od Florian Centrum.

Obróbki blacharskie występują w kilku wariantach – natomiast flagowe, cieszące się największym zainteresowaniem blachy to modele:

• Nel – jest to blachodachówka, która łączy w sobie nowoczesny design i elegancję. Powstaje z solidnej blachy, która może być pokryta jedną z wytrzymałych powłok ochronnych – poliuretanową lub hybrydową;

Nel NANO – to innowacyjna, jeszcze wytrzymalsza blacha modułowa. Na jej powierzchni zastosowano nanofale, które sprawiają, że jest ona sztywniejsza i maksymalnie solidna. Ponadto wyróżnia ją nowoczesne, efektowne wzornictwo;

• Finezja – ta blacha modułowa nie ustępuje pozostałym, jeśli chodzi o jakość, jednak ma wyjątkowo ozdobną, subtelną formę. Ma dekoracyjne żłobienia i jest delikatnie wygięta;

• Tamara – tym, czym się ona wyróżnia, jest wytrzymałość, będąca efektem zastosowania wysokiej jakości materiałów i powłok ochronnych. Oprócz tego ma formę przypominającą falę, dlatego ułożona na dachu prezentuje się niezwykle efektownie.

Wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku 2022 to dowód na to, że marka Florian Centrum spełnia oczekiwania swoich klientów. Natomiast blacha modułowa to perełka w jej ofercie - jest solidna, starannie wykonana, a jej design trafia w gust wymagających inwestorów.

Blacha modułowa od Florian Centrum z wyróżnieniem w rankingu Budowlana Marka Roku 2022 – dowiedz się więcej!

Znalezienie się w Rankingu Budowlana Marka Roku to duże wyróżnienie. W tym roku doceniono również markę Florian Centrum, a dokładnie produkowaną przez nią blachę modułową. Znalezienie się w towarzystwie renomowanych producentów świadczy o tym, że firma ta bezkompromisowo podchodzi do kwestii jakości wypuszczanych na rynek materiałów. Poznaj bliżej markę Florian Centrum i jej produkt wyróżniony w tegorocznym Rankingu Budowlana Marka Roku!

 

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx