Gres – posadzka na wieczność
15 marca 2013
Beżowa łazienka
9 lipca 2013

Niebieska łazienka

Łazienka taka uważana jest często za świeżą i czystą, szczególnie, jeżeli posiada także białe elementy. Takie połączenie sprawia, że staje się ona nie tylko przyjazna i klimatyczna, lecz również optycznie większa. Właśnie dlatego nasza firma budowlana taką kombinację kolorystyczną poleca wszystkim osobom, które posiadają łazienki niewielkich rozmiarów – w nich też można stworzyć coś atrakcyjnego.

Przedstawiamy Państwu fotografie wykonane podczas i po realizacji projektu niebieskiej łazienki. Po dokładnej analizie preferencji klienta oraz określeniu możliwości związanych z wykorzystaniem konkretnej przestrzeni przystąpiliśmy do realizacji działań reprezentowanych przez nasze usługi remontowe. Zdecydowaliśmy się na oryginalne połączenie barw – kolor niebieski i biały znajdują się zarówno w obrębie ścian (również skośnych), jak i podłogi. Dodatkowo, pomieszczenie ozdobiliśmy dość sporych rozmiarów białymi płytkami z niebieskimi kwiatkami. W ten sposób pomieszczenie nie wydaje się nudne – zamiast tego jest o wiele przyjemniejsze i atrakcyjniejsze.

Niebieska łazienka

Niebieska łazienkaWszystkie elementy wyposażenia łazienki, jak chociażby przedstawiona na zdjęciach rogowa wanna czy sedes, zostały utrzymane w klasycznym białym kolorze. Aby dodać pomieszczeniu jeszcze więcej charakteru i jednocześnie maksymalnie wykorzystać przestrzeń (remontowana przez nas łazienka charakteryzowała się niewielkimi rozmiarami), nasza firma budowlana zdecydowała się na umieszczenie dość sporych rozmiarów lustra na jednej ze ścian skośnych, wykonanego ze sporych rozmiarów kafelków lustrzanych.
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patricia
Patricia
10 lat temu

Bardzo łazienka łazienka – chce zrobić u siebie w domu podobna, mam pytanie na jakich klejach została wyokonana

1
0
Podziel się swoją opiniąx