Drewniane balustrady na schody – łączymy drewno ze stalą
14 grudnia 2014
Poczuj się jak gwiazda rocka – studio nagraniowe w twoim domu
18 grudnia 2014

Łazienka z naturalnego kamienia

Zawsze najwięcej problemu stwarza wykonanie projektu łazienki, która mogłaby być funkcjonalna ale i oryginalna w swojej prostocie. Wielu projektantów ma z tym bardzo duży problem, ponieważ jest to przestrzeń niezwykle wymagająca. Przede wszystkim jednak, ważne jest, aby mieć pomysł. W tym przypadku, tym pomysłem było wprowadzenie do łazienki naturalnych kamieni, które sprawiły, że łazienka stała się niezwykle elegancka i stylowa. Naturalne kamienie, które odpowiednio zostały ocieplone nie spowodowały żadnego oziębienia takiego wnętrza. Oto jakie rozwiązania wprowadzono. 

Przede wszystkim wystrój wnętrz został podzielony na dwie części. W jednej części znajduje się mini salon kąpielowy z piękną, nowoczesną wanną oraz oryginalnym wieszakiem na ręcznik. Znajduje się tu również umywalka ustawiona na szafce wykonanej z drewna. Oczywiście obecne jest również wiele lustro, w którym bez trudu można będzie się przeglądać. Za specjalną ścianą wykonaną z naturalnego kamienia, znajduje się toaleta. Są do niej dwa wejścia, z lewej i prawej strony.

Przestrzeń została tak zaplanowana, aby jednocześnie można było korzystać i z kąpieli i z toalety przez dwie znające się bardzo dobrze osoby, a więc zapewne małżeństwo. Łazienka jest dość przestronna, dlatego na pewno będziemy mogli się w niej bardzo swobodnie czuć. Dzięki temu, że znajduje się w niej wielkie okno, wpadało będzie do wnętrza bardzo dużo światła. Dzięki temu, na pewno nie będzie to wnętrze ponure. Łazienka utrzymana jest w kolorach jasnych i ciemnych. Wykorzystany został jasny beż oraz brąz.

 

?azienka z naturalnego kamienia

 

Naturalny kamień widoczny jest przede wszystkim na ścianie oddzielającej część kąpielową od toalety oraz na ścianach i podłodze części, w której znajduje się toaleta. Na podłodze w salonie kąpielowym zostały położone płytki drewnopodobne imitujące parkiet. Światło, które oświetla to pomieszczenie to przede wszystkim halogenu oraz kilka lampek wiszących umieszczonych nad umywalką. 


 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx