Drewniane balustrady na schody – łączymy drewno ze stalą
14 grudnia 2014
Poczuj się jak gwiazda rocka – studio nagraniowe w twoim domu
18 grudnia 2014

Łazienka z naturalnego kamienia

Zawsze najwięcej problemu stwarza wykonanie projektu łazienki, która mogłaby być funkcjonalna ale i oryginalna w swojej prostocie. Wielu projektantów ma z tym bardzo duży problem, ponieważ jest to przestrzeń niezwykle wymagająca. Przede wszystkim jednak, ważne jest, aby mieć pomysł. W tym przypadku, tym pomysłem było wprowadzenie do łazienki naturalnych kamieni, które sprawiły, że łazienka stała się niezwykle elegancka i stylowa. Naturalne kamienie, które odpowiednio zostały ocieplone nie spowodowały żadnego oziębienia takiego wnętrza. Oto jakie rozwiązania wprowadzono. 

Przede wszystkim wystrój wnętrz został podzielony na dwie części. W jednej części znajduje się mini salon kąpielowy z piękną, nowoczesną wanną oraz oryginalnym wieszakiem na ręcznik. Znajduje się tu również umywalka ustawiona na szafce wykonanej z drewna. Oczywiście obecne jest również wiele lustro, w którym bez trudu można będzie się przeglądać. Za specjalną ścianą wykonaną z naturalnego kamienia, znajduje się toaleta. Są do niej dwa wejścia, z lewej i prawej strony.

Przestrzeń została tak zaplanowana, aby jednocześnie można było korzystać i z kąpieli i z toalety przez dwie znające się bardzo dobrze osoby, a więc zapewne małżeństwo. Łazienka jest dość przestronna, dlatego na pewno będziemy mogli się w niej bardzo swobodnie czuć. Dzięki temu, że znajduje się w niej wielkie okno, wpadało będzie do wnętrza bardzo dużo światła. Dzięki temu, na pewno nie będzie to wnętrze ponure. Łazienka utrzymana jest w kolorach jasnych i ciemnych. Wykorzystany został jasny beż oraz brąz.

 

?azienka z naturalnego kamienia

 

Naturalny kamień widoczny jest przede wszystkim na ścianie oddzielającej część kąpielową od toalety oraz na ścianach i podłodze części, w której znajduje się toaleta. Na podłodze w salonie kąpielowym zostały położone płytki drewnopodobne imitujące parkiet. Światło, które oświetla to pomieszczenie to przede wszystkim halogenu oraz kilka lampek wiszących umieszczonych nad umywalką. 


 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx