Łazienka z naturalnego kamienia
16 grudnia 2014
Paradyż Mitte – biały kamień w twojej łazience
27 grudnia 2014

Poczuj się jak gwiazda rocka – studio nagraniowe w twoim domu

Dekoracje ścienne dodają mieszkaniu wiele pod względem atrakcyjności. Jeśli umieścimy na ścianach ciekawe elementy, całe mieszkanie zostaje w znakomity sposób ożywione, przez co zdecydowanie można się ucieszyć z efektów wizualnych jakie mieszkanie będzie posiadało. Jednym z motywów, na jakie możemy się zdecydować jest ściana stworzona z paneli dekoracyjnych 3D.

W tym przypadku, na jednej ze ścian zostały umieszczone panele w kształcie płyt CD. Wygląda to bardzo ciekawie, ponieważ cała ściana została takimi płytami wypełniona. Utworzone zostały 4 poziomie rzędy płyt. W każdym rzędzie znajduje się ich 3. Cała ściana utrzymana jest w metalicznym, ciemnym kolorze, przez co ładnie się błyszczy. Na pewno nikt obok takiej ściany nie przejdzie obojętny. Cała ściana robi bardzo duże wrażenie. Tym bardziej, że została umieszczona w korytarzy między dwoma pomieszczeniami. Dzięki temu, na pewno będzie bardzo dobrze widoczna.loft-design-system-dekor-11-panel-dekoracyjny-scienny-3d (2)

loft-design-system-dekor-11-panel-dekoracyjny-scienny-3d (3)

Aranżacja holu w mieszkania z uwzględnieniem paneli dekoracyjnych loft 11

Taką ścianę warto wyeksponować, bez zasłaniania jej jakimiś dodatkowymi elementami w postaci mebli czy kwiatów. Powinna być cała widoczna, bo sama jest dekoracją dla danego wnętrza. A też korytarza nie ma co zagracać dodatkowymi meblami, jeśli tylko decydujemy się na wprowadzenie takiej dekoracyjnej ściany. Dobrym pomysłem, jest oświetlenie ściany od góry halogenem. Dzięki temu, uzyskamy jeszcze lepszy wizualny efekt, ponieważ ściana będzie w bardzo ładny sposób podświetlona.

Dodatkowo zyska trójwymiarowy efekt, który w tym przypadku będzie po prostu niezwykły. Jak widać, nie potrzeba wiele aby stworzyć piękną ścienną dekorację, która ubarwiała będzie wnętrze i sprawiała, że stanie się ono naprawdę wyjątkowo. Wystarczy umieścić na jednej ze ścian taki właśnie wyróżniający się element, a na pewno uda nam się stworzyć piękne wnętrze, w którym przebywanie będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Warto w takich krokach pamiętać o umiarze, ponieważ co za dużo to nie zdrowo i możemy zamiast stworzyć coś pięknego, zepsuć cały efekt. Umiar w dekorowaniu wnętrz jest bardzo ważny i tego należy się trzymać.

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 11 Dekoracje ścienne

Panel dekoracyjny ścienny 3D – Loft System dekor 11 Dekoracje ścienne

Wzór dekor 11 imitujący głośniki świetnie nada się do każdego pokoju dziennego – nasze mieszkanie będzie wyglądało jak zaprojektowane przez architektów

Zobacz: remont.biz.pl/sklep/loft-desing-system/142-loft-design-system-dekor-11-speaker-panel-dekoracyjny-scienny-3d.html
Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pawel34
pawel34
9 lat temu

Te panele dekoracyjne sa niesamowite, mam do was pytanie czy bede wstanie je sam zamontowac ?

2
0
Podziel się swoją opiniąx