Jak dobrać moc klimatyzator
Jak dobrać moc klimatyzatora ?
22 czerwca 2019
Nanoszona wałkiem barwna, cienkowarstwowa posadzka na bazie wodnej dyspersji żywicy EP
Nanoszona wałkiem barwna, cienkowarstwowa posadzka na bazie wodnej dyspersji żywicy EP
23 czerwca 2019

Co położyć na taras pokryty papą

Posiadasz przeciekający lub przemakający taras pokryty papą termozgrzewalna i nie chciałbyś przeprowadzać kosztownego remontu polegającego na usuwaniu warstw papy oraz późniejszego frezowania warstwy bitumicznej.

Poznaj nasze rozwiązanie które nie wymaga usuwania pokrycia z papy termozgrzewalnej, które gwarantuje 100 % skuteczność izolacji.

Uszczelnienie przeciekającego dachu lub tarasu z papy bitumicznej

Oferujemy uszczelnienie przeciekających dachów lub tarasów pokrytych papą termozgrzewalna lub klejoną.

Zobacz system

Co położyć na taras pokryty papą to dylemat przed którym stają osoby posiadające przeciekające lub przemakające tarasy pokryte powłokami z papy termozgrzewalnej. Zobacz nasz system który pozwala na naprawę bez konieczności zrywania pokrycia z papy termozgrzewalnej. System ten gwarantuje szybki postęp prac oraz pozwala zaoszczędzić na kosztach naprawy i remontu tarasu.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx