Gdzie umieścić czerpnię i wyrzutnię - A
Gdzie umieścić czerpnię i wyrzutnię czyli wybieramy idealne miejsce na montaż
29 maja 2019
Ile kosztuje rekuperacja - przykładowe ceny instalacji wentylacji mechanicznej - A
Ile kosztuje rekuperacja – przykładowe ceny instalacji wentylacji mechanicznej
30 maja 2019
Pokaż wszystkie
Uszczelnienie przeciekającego dachu lub tarasu z papy bitumicznej - A1

Uszczelnienie przeciekającego dachu lub tarasu z papy bitumicznej - A1

Uszczelnienie przeciekającego dachu lub tarasu z papy bitumicznej

Oferujemy uszczelnienie przeciekających dachów lub tarasów pokrytych papą termozgrzewalna lub klejoną.

Jeżeli posiadasz dach lub taras pokryty papą bitumiczna który przecieka a nie chciałbyś robić kosztownego remontu połączonego ze zrywaniem warstw tej papy mamy przygotowane gotowe rozwiązanie które pozwala doszczelnić dach lub taras bez usuwania istniejącej powłoki z papy bitumicznej.

Kiedy jesteśmy wstanie uszczelnić dach lub taras z papy ?

Papa jest na stałe przytwierdzona do podłoża, oraz posiada odpowiedni parametr odporności na zrywanie

Co wchodzi w zakres prowadzonych przez nas prac ?

  • Położenie pierwszej warstwy membrany
  • Wzmocnienie obróbek i detali
  • Ułożenie wzmocnienia
  • Położenie drugiej warstwy membrany

Jaki dach lub taras jesteśmy w stanie naprawiać ?

  • Dach nad sklepem lub magazynem
  • Dach nad warsztatem i fabryką
  • Dach nad szkołą lub urzędem
  • Taras nad garażem lub pomieszczeniem mieszkalnym


Uzyskana powłoka jest w kolorze białym lub szarym

RAL 9010
RAL 7032

Elementy systemu

Ile kosztuje uszczelnienie przeciekającego dachu lub tarasu z papy bitumicznej

Uszczelnienie przeciekającego dachu lub tarasu z papy bitumicznej

Cena na zapytanie

Minimalna powierzchnia 20 m2

certyfikat-sika NK

Nasz certyfikat

Zobacz nasz certyfikat odbycia kursu hydroizolacji balkonów i tarasów w systemach firmy Sika

Zobacz
Posadzki-parkingowe-NK

Posadzki żywiczne

Zobacz nasz dział tematyczny poświęcony posadzką żywicznym i sprawdź dlaczego warto zdecydować się na to właśnie rozwiązanie

Zobacz

Uszczelnienie przeciekającego dachu lub tarasu z papy bitumicznej czyli jak uszczelnić dach lub taras z papy bitumicznej. Jeżeli posiadasz dach lub taras który przecieka i stawiasz sobie pytanie co na papę na tarasie, balkonie lub dachu to mamy w swojej ofercie system membran poliuretanowych które eliminują konieczność zrywania z dachu lub tarasu papy bitumiczne. Dzięki naszemu systemowi jesteś wstanie zaoszczędzić sporo pracy jak i kosztów związanych z remontem i ponowną aplikacja powłok z papy bitumicznej. Jeżeli szukasz firmy lub wykonawcy do naprawy dachu z papy to zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą naprawy powłoki z papy na dachach lub tarasach, dzięki temu naprawa dachu lub tarasu zostanie wykonana w sposób trwały i skuteczny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie co na papę termozgrzewalną która przecieka to myślę że znalazłeś tutaj odpowiedź. Izolacja przeciwwodna nowo wykonywanych dachów i podczas renowacji istniejących pokryć dachowych. Dachy o wielu detalach, skomplikowanej geometrii, o ograniczonym dostępie. Ekonomiczne naprawy istniejących dachów (przedłużenie trwałości użytkowej). Hydroizolacja pod płytki klejone na balkonach i tarasach

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bożena
Bożena
1 rok temu

mam duży taras około 40 m2, spad na nim to 5 cm ( po szerokości 4,20 mb), Na tarasie są położone 2 warstwy papy termozgrzewalnej.Taras jest na budynku (garaż)wokół tarasu są rynny. co moge na to położyć ??

2
0
Podziel się swoją opiniąx