MCR3-PLUS-24S-35S-1API-NK
De Dietrich MCR3 PLUS 24S , 35S
14 stycznia 2019
De Dietrich cennik 2018 – Stojące gazowe kotły kondensacyjne (Modulens G)
14 stycznia 2019

AKSILBET FLEX

AKSILBET FLEX akrylowo-silikonowa, wodorozcieńczalna farba ochronno- dekoracyjna o bardzo dużej odporności na warunki atmosferyczne i doskonałej przyczepności do podłoża betonowego. Oparta jest na nowoczesnych surowcach gwarantujących najwyższą jakość i elastyczność powłoki nawet w ujemnych temperaturach.

AKSILBET FLEX przeznaczony jest do:

- malowanie obiektów betonowych inżynierii komunikacyjnej gdzie wymagana jest zdolność mostkowania pęknięć (np. mosty)

- malowanie elewacji zwłaszcza do renowacji popękanych tynków


powłoka AKSILBET FLEX jest elastyczna i posiada zdolność pokrywania rys podłoża o szerokości do 500 mikronów ( mostkowanie kategoria A3; -10oC)

powłoka zachowuje wysoką elastyczność w szerokim zakresie temperatur, dzięki czemu powłoka podąża za ruchami podłoża i nie pęka


powłoka AKSILBET FLEX zamyka pory i szczeliny chroniąc mur przed wnikaniem wilgoci i związków przyspieszających korozję podłoża

dzięki zawartości środka silikonowego powłoka jest nienasiąkliwa

Kolory farby AKSILBET FLEX

Po uzgodnieniu może być kolorowany zgodnie ze wzornikami RAL i NCS.

Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz farbę w innym kolorze

Ile kosztuje AKSILBET FLEX

Cena AKSILBET FLEX podana według cennika 2018 ma charakter informacyjny oraz może różnić się od aktualnej ceny

Aktualną cenę AKSILBET FLEX sprawdzisz kontaktując się z nami


Ile kosztuje pomalowanie 1 m2 farbą AKSILBET FLEX ?

Koszt pomalowania 1 metra kwadratowego wynosi około 7 zł

Do kalkulacji przyjęto zużycie na poziomie 0,2 l/ m2, malowanie jednokrotne


Zużycie AKSILBET FLEX na 1 m2

Rodzaj powierzchniWydajność z 1 litra farby dla jednokrotnego malowaniaZużycie farby na 1 m.kw. na jedną warstwę
Gładka powierzchnia np. betonowa, tynki itp.7-8 m.kw0,125-0,143 l
Mocno porowata powierzchnia jak powierzchnia z keramzytobetonu, trocinobetonu5-6 m.kw0,167 -0,2 l

* Zużycie zależy od rodzaju malowanej powierzchni tj. struktury, porowatości oraz sposobu nakładania.


Przed przystąpieniem do prac zapoznaj się z dokumentacja techniczną produktu !


Potrzebujesz farby do malowania mostów lub renowacji popękanych tynków? Powłoka AKSILBET FLEX idealnie się do tego nadaje. Produkt jest elastyczny i pozwala na skuteczne pokrywanie rys o szerokości do 500 mikronów. Wodorozcieńczalna farba ochronno-dekoracyjna odznacza się dużą wytrzymałością na zmiany temperatury i współpracuje świetnie z podłożem, na którym się znajduje. Zamyka pory i chroni mur przed wnikaniem wilgoci. Dzięki temu, że w jej składzie znajduje się silikon, jest nienasiąkliwa. AKSILBET FLEX spełni oczekiwania każdego.

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx