Aksil

Rozwiązania proponowane przez markę AKSIL są profesjonalne, a przede wszystkim odznaczają się najwyższą jakością. Firma prowadzi produkcję oraz sprzedaż wyrobów, a także udziela porady od ekspertów, w celu dobrania najlepszych rozwiązań.

Kilka słów o firmie AKSIL

Firma AKSIL powstała w 1995 roku. Jest fabryką specjalistycznych wyrobów lakierniczych. Celem jej działalności jest produkcja wysokiej jakości farb, impregnatów oraz lakierów. Wszystkie produkty są wodorozcieńczalne, a ich jakość potwierdzają instytuty naukowo-badawcze.

Od 2016 roku firma realizuje projekt wdrażania własnych innowacji w zakresie produkcji farb do malowania betonu. Produkuje farby do malowania betonu, a także inne specjalistyczne produkty wpływające w wyjątkowy sposób na komfort użytkowania.

Produkty marki AKSIL

Specjalnością firmy AKSIL są farby do malowania różnych powierzchni, m.in. betonu, dachówek, eternitu, ogrodzeń betonowych, ekranów dźwiękochłonnych czy posadzek. Produkuje zarówno farby, jak i impregnaty. W jej ofercie można znaleźć również wyroby do wykańczania powierzchni drewnianych, a także do malowania wikliny.

Jakość na najwyższym poziomie

Specjalistyczne farby marki AKSIL zostały opracowane na współpracy instytutów naukowo-badawczych, w celu ustalenia odpowiedniej proporcji. Udało się uzyskać ulepszone, dobre pod względem jakości farby, wypełniające lukę w sektorze farb specjalistycznych.

AKSIL to firma, która powstała w 1995 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją specjalistycznych farb do betonu, a także szeregu innych powierzchni. W jej ofercie można znaleźć oprócz farb, impregnaty, produkty do wykańczania powierzchni drewnianych czy do malowania wikliny. Dostępne są także produkty do nietypowych rozwiązań. Wszystkie produkty odznaczają się najwyższą jakością i są wodorozcieńczalne. Zanim trafią do sprzedaży, są dokładnie badane w instytucjach naukowo-badawczych, w celu potwierdzenia ich jakości.