Instrukcja montażu i uruchomienia rekuperatora decentralnego VASCO D60
Instrukcja montażu i uruchomienia rekuperatora decentralnego VASCO D60
21 stycznia 2019
CURLED - panele dekoracyjne DUNES
CURLED – Panel dekoracyjny Dunes
21 stycznia 2019
Pokaż wszystkie
Wiklinex lakier

Wiklinex lakier

Wiklinex lakier

Wiklinex jest wodorozcieńczalnym lakierem opartym na wysokiej jakości żywicach dyspersyjnych. Przygotowany jest jako koncentrat do rozcieńczania wodą.

Koszyk wiklinowy

Zastosowanie:

Wiklinex jest specjalistycznym lakierem przeznaczonym do ochronnego i dekoracyjnego malowania wyrobów z wikliny.

Właściwości:

Wiklinex lakier jest jednoskładnikowym, rozpuszczalnym w wodzie koncentratem, opartym na żywicy dyspersyjnej z dodatkiem środków pomocniczych powodujących dobrą przyczepność do wiklinowego podłoża.

Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża i wysoką elastyczność, co zapobiega „odpryskiwaniu” powłoki od wikliny.

Ile kosztuje pomalowanie 1 m2 lakierem Wiklinex lakier ?

Koszt pomalowania 1 metra kwadratowego wynosi około 1 zł

Do kalkulacji przyjęto zużycie na poziomie 0,05 l/ m2, malowanie jednokrotne

Zużycie Wiklinex lakier

Około 20 m2 z 1 litra.

Sposób stosowania Wiklinex lakier

Przed przystąpieniem do nanoszenia lakieru należy rozcieńczyć go wodą w stosunku 1:1 (1 część lakieru na 1 części wody) i dokładnie wymieszać. Na przygotowaną do malowania wiklinę nanosić lakier jednokrotnie przez zanurzenie, wysuszyć i wysezonować.

Do mycia urządzeń malarskich należy używać wody.

Malowanie prowadzić w temperaturze co najmniej 10 C, a najkorzystniej w temperaturze 20 - 5 C

Ile kosztuje Wiklinex lakier

Cena Wiklinex lakier podana według cennika 2018 ma charakter informacyjny oraz może różnić się od aktualnej ceny

Aktualną cenę Wiklinex lakier sprawdzisz kontaktując się z namiPrzed przystąpieniem do prac zapoznaj się z dokumentacja techniczną produktu !


Wiklinex lakier

Wiklina jest wytrzymałym, a jednocześnie bardzo wrażliwym na warunki atmosferyczne materiałem. Konieczna jest jej właściwa ochrona, aby była w stanie znieść trudny zmieniającej się w Polsce pogody. W tym celu, warto pomalować ją lakierem Wiklinex. Wodorozcieńczalna substancja powstała na bazie żywicy dyspersyjnej, która odznacza się wysoką jakością. Produkt jest jednoskładnikowy i rozpuszcza się w wodzie. Odznacza się dobrą przyczepnością do wikliny, a także wysoką elastycznością. Tworzy wytrzymałą powłokę chroniącą wiklinę

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx