Jaka taryfa prądu przy pompie ciepła
Jaka taryfa prądu przy pompie ciepła
30 listopada 2019
Jakie panele na ogrzewanie podłogowe warto wybrać
Jakie panele na ogrzewanie podłogowe warto wybrać ?
9 grudnia 2019
Pokaż wszystkie
Szybki Internet dla domu - niezależnie od pogody i obciążenia sieci komórkowej

Szybki Internet dla domu - niezależnie od pogody i obciążenia sieci komórkowej

Szybki Internet dla domu - niezależnie od pogody i obciążenia sieci komórkowej

Sam dostęp do Internetu to niekiedy za mało, by użytkownik zdecydował się na ofertę danego operatora. Dzisiaj poszukiwane są dodatkowe korzyści, jakie dostawca może zapewnić osobom podpisującym z nim umowę. UPC proponuje swoim usługobiorcom nie tylko domowy Internet stacjonarny, lecz także pakiet telewizyjny i instalację już za złotówkę!

Szybki Internet dla domu - niezależnie od pogody i obciążenia sieci komórkowej

Przewaga Internetu światłowodowego

Internet światłowodowy to prawdziwa rewolucja dla użytkowników sieci, którzy dzięki niemu mogą pobierać nawet największe pakiety danych w kilkadziesiąt minut. Wybierając Internet do domu UPC można korzystać z nowoczesnego łącza w ramach korzystnej oferty - już od 49,99 złotych miesięcznie w pakiecie z dodatkowymi korzyściami. Zanim jednak przejdziemy do przybliżenia wartości dodanych, warto wspomnieć dlaczego światłowód UPC zasługuje na uwagę użytkowników. Chodzi przede wszystkim o niezakłócony dostęp do Internetu i pobieranie nawet 1GB/s danych niezależnie od ilości użytkowników podpiętych do sieci, czy pogody panującej na zewnątrz. Takie osiągi dla Internetu domowego to prawdziwa okazja, którą można mieć już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie!

Co dodatkowo zyskuje użytkownik światłowodowego Internetu od UPC?

Wraz z podpisaniem umowy ma on dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych, w tym ponad 20 kanałów emitowanych w technologii HD! Szybki Internet UPC gwarantowany jest użytkownikom za pomocą nowoczesnego modemu Connect Box z WiFi z umową trwającą już 24 miesiące. Tylko od przyszłego posiadacza Internetu światłowodowego zależy, jaką szybkość przesyłania danych wybierze - dzięki UPC może być to nawet 1GB/s! U osób zdecydowanych na umowę instalacja może być przeprowadzona nawet kolejnego dnia już za złotówkę. UPC dba, by dostęp do światłowodowego Internetu był prostszy, niż dotychczas.

Krótka instalacja i dostęp do najszybszego łącza internetowego!

Zamawiając Internet UPC nie trzeba nastawiać się na problemy - kontakt z operatorem jest prosty, a umowa przejrzysta i możliwa do zawarcia również zdalnie. Korzyści z jej podpisania uzyskają zwłaszcza osoby, które wcześniej nie miały okazji współpracować z UPC. Po złożeniu zamówienia na miejsce zlecenia delegowany jest technik, który zajmie się podłączeniem urządzeń do gniazda z sygnałem oraz aktywowaniem usługi. To abonent ma pełną kontrolę nad tym, jak podłączony jest Internet do domu UPC, a w razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości ma możliwość zgłoszenia ich technikowi.

Co jednak najważniejsze, skorzystanie z pomocy podczas instalacji kosztuje tylko złotówkę, a kwota ta doliczana jest do pierwszego rachunku. Przez to użytkownik może cieszyć się szybkim internetem światłowodowym bez ponoszenia dodatkowych, wysokich opłat za pracę profesjonalnego technika. Bezpośrednio przed podpisaniem umowy operator pozwala sprawdzić nowym abonentom, czy światłowód UPC doprowadzany jest również do ich miast. Obecnie jest to ponad 160 miejscowości w Polsce.

Szybki Internet od UPC z myślą o potrzebach graczy

Firma nie zapomina o specjalnych potrzebach graczy, którzy potrzebują nie tylko stabilnego, ale przede wszystkim szybkiego dostępu do Internetu. Internet UPC w lutym 2019 roku został uznany przez platformę Steam jako najszybsze łącze wśród firm z Polski. To oznacza, że dzięki korzystaniu z usług UPC gracze mogą cieszyć się nie tylko szybkim pobieraniem i wysyłaniem danych, ale również stabilnością łącza. W odróżnieniu od sieci komórkowych i połączeń LTE światłowód UPC działa niezależnie od obciążenia sieci, a przez to minimalizuje ryzyko rozłączenia Internetu podczas ważnych rozgrywek. UPC to nowa definicja gier online!

 

Szybkie i stabilne połączenie to efekt działania nowoczesnego modemu Connect Box z routerem WiFi, który zapewnia bezprzewodowy Internet w całym domu. Osoby podpisujące umowę z UPC otrzymują urządzenie w zestawie, ciesząc się bezproblemowym pobieraniem i wysyłaniem danych, swobodnym graniem w gry, czy nieprzerwanym oglądaniem filmów w sieci. Warto wypróbować rozwiązania proponowane przez światłowodowy Internet od UPC!

Szybki Internet dla domu – niezależnie od pogody i obciążenia sieci komórkowej

Sam dostęp do Internetu to niekiedy za mało, by użytkownik zdecydował się na ofertę danego operatora. Dzisiaj poszukiwane są dodatkowe korzyści, jakie dostawca może zapewnić osobom podpisującym z nim umowę. UPC proponuje swoim usługobiorcom nie tylko domowy Internet stacjonarny, lecz także pakiet telewizyjny i instalację już za złotówkę!

Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Celina
Celina
1 rok temu

Ponoć jest już dostępny w Polsce starlink

1
0
Podziel się swoją opiniąx